Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Moreirense vs AC Milan

Moreirense vs AC Milan Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Moreirense vs AC Milan — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Moreirense Moreirense Hazai Csapat
AC Milan AC Milan Vendég Csapat
Moreirense
35.6
V Gy V Gy D V V V D D

Utolsó 10 Mérkőzés

AC Milan
47.5
V V D Gy V V Gy V Gy Gy

Nyert Kategóriák

1

Moreirense

4

Döntetlen

10

AC Milan

Teljesítményradar

Moreirense
AC Milan

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 3D, 5V

40%

4Gy, 1D, 5V

Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-8

-8

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
30%

3 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Alan (3 gól)
S. Pavlović (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 3
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
52.8

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 60.7

65.5

Liga Nehézsége: 90.0, Ellenfél Minősége: 70.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 3 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.98

Valós: 0.8 | Kül: -0.18

1.05

Valós: 0.9 | Kül: -0.15

Korrigált Erő
35.6

Támadás: 27.4, Védekezés: 48.0, Forma: 20.6

47.5

Támadás: 34.6, Védekezés: 69.3, Forma: 46.2

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1

16-30'

31-45'

3
2

46-60'

2
2

61-75'

1

76-90+'

4
Moreirense
AC Milan
Moreirense

Erő Részletezés

35.6

Összesített

Támadás 27.4
Védekezés 48.0
Forma 20.6
Állandóság 61.3
AC Milan

Erő Részletezés

47.5

Összesített

Támadás 34.6
Védekezés 69.3
Forma 46.2
Állandóság 39.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

79.0 vs 90.0

Ellenfél Minősége

60.7 vs 70.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 20%
Moreirense logo Moreirense
V
Tondela (57%)
Gy
Estrela (49%)
V
Benfica (80%)
Gy
Estoril (47%)
D
Famalicão (74%)
V
Braga (64%)
V
Arouca (57%)
V
Porto (74%)
AC Milan logo AC Milan
V
Atalanta (64%)
V
Sassuolo (69%)
D
Juventus (80%)
Gy
Verona (55%)
V
Udinese (74%)
V
Napoli (79%)
Gy
Torino (69%)
V
Lazio (76%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Tondela I
0 - 2 V
57%
Estrela H
3 - 2 Gy
49%
Benfica I
1 - 4 V
80%
Estoril H
1 - 0 Gy
47%
Famalicão I
1 - 1 D
74%
Braga H
0 - 1 V
64%
Arouca H
0 - 1 V
57%
Porto I
0 - 3 V
74%
Nacional H
1 - 1 D
52%
Casa Pia I
1 - 1 D
53%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Atalanta H
2 - 3 V
64%
Sassuolo I
0 - 2 V
69%
Juventus H
0 - 0 D
80%
Verona I
1 - 0 Gy
55%
Udinese H
0 - 3 V
74%
Napoli I
0 - 1 V
79%
Torino H
3 - 2 Gy
69%
Lazio I
0 - 1 V
76%
Inter Milan H
1 - 0 Gy
78%
Cremonese I
2 - 0 Gy
56%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

AC Milan jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.5) összehasonlítva Moreirense-val (SoS: 52.8). Ez azt jelenti, hogy AC Milan statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Moreirense átlag 0.8 és AC Milan átlag 0.9 góllal meccsenként.

AC Milan védekezési előnyben van, 1.2-t kapva meccsenként Moreirense 1.6-jával szemben.

Moreirense küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

AC Milan küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 1-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.2 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

AC Milan-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 11.9 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Moreirense

Moreirense

VS
AC Milan

AC Milan

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet