Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Moreirense vs Hajduk

Moreirense vs Hajduk Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Moreirense vs Hajduk — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Moreirense Moreirense Hazai Csapat
Hajduk Hajduk Vendég Csapat
Moreirense
35.6
V Gy V Gy D V V V D D

Utolsó 10 Mérkőzés

Hajduk
48.5
V Gy D V D Gy Gy Gy Gy V

Nyert Kategóriák

1

Moreirense

3

Döntetlen

11

Hajduk

Teljesítményradar

Moreirense
Hajduk

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 3D, 5V

50%

5Gy, 2D, 3V

Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-8

-8

+7

+7

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
30%

3 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Alan (3 gól)
M. Livaja (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 3
1. Félidő: 10 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
52.8

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 60.7

35.3

Liga Nehézsége: 45.0, Ellenfél Minősége: 49.4

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.98

Valós: 0.8 | Kül: -0.18

1.55

Valós: 1.8 | Kül: +0.25

Korrigált Erő
35.6

Támadás: 27.4, Védekezés: 48.0, Forma: 20.6

48.5

Támadás: 51.2, Védekezés: 54.0, Forma: 42.6

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

2
1

16-30'

4

31-45'

3
2

46-60'

4
2

61-75'

2
1

76-90+'

3
Moreirense
Hajduk
Moreirense

Erő Részletezés

35.6

Összesített

Támadás 27.4
Védekezés 48.0
Forma 20.6
Állandóság 61.3
Hajduk

Erő Részletezés

48.5

Összesített

Támadás 51.2
Védekezés 54.0
Forma 42.6
Állandóság 45.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

79.0 vs 45.0

Ellenfél Minősége

60.7 vs 49.4

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Moreirense logo Moreirense
V
Tondela (57%)
Gy
Estrela (49%)
V
Benfica (80%)
Gy
Estoril (47%)
D
Famalicão (74%)
V
Braga (64%)
V
Arouca (57%)
V
Porto (74%)
Hajduk logo Hajduk
V
Dinamo Zagreb (76%)
Gy
Varaždin (48%)
D
Rijeka (48%)
V
Osijek (40%)
D
Slaven (40%)
Gy
Gorica (44%)
Gy
Istra (46%)
Gy
Vukovar (37%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Tondela I
0 - 2 V
57%
Estrela H
3 - 2 Gy
49%
Benfica I
1 - 4 V
80%
Estoril H
1 - 0 Gy
47%
Famalicão I
1 - 1 D
74%
Braga H
0 - 1 V
64%
Arouca H
0 - 1 V
57%
Porto I
0 - 3 V
74%
Nacional H
1 - 1 D
52%
Casa Pia I
1 - 1 D
53%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Dinamo Zagreb I
0 - 2 V
76%
Varaždin H
3 - 1 Gy
48%
Rijeka I
0 - 0 D
48%
Osijek H
0 - 1 V
40%
Slaven I
2 - 2 D
40%
Gorica H
1 - 0 Gy
44%
Istra I
3 - 1 Gy
46%
Vukovar I
6 - 0 Gy
37%
Lokomotiva H
2 - 1 Gy
44%
Dinamo Zagreb H
1 - 3 V
71%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Moreirense jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 52.8) összehasonlítva Hajduk-val (SoS: 35.3). Ez azt jelenti, hogy Moreirense statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Hajduk támadása más szinten van, átlagosan 1.8 gólt szerezve meccsenként, M. Livaja vezeti 5 góllal. Moreirense csak 0.8-t ér el meccsenként.

Hajduk védekezési előnyben van, 1.1-t kapva meccsenként Moreirense 1.6-jával szemben.

Moreirense küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Hajduk-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 12.9 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Moreirense

Moreirense

VS
Hajduk

Hajduk

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet