Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Motor vs Villarreal

Motor vs Villarreal Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Motor vs Villarreal — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Motor Motor Hazai Csapat
Villarreal Villarreal Vendég Csapat
Motor
52.1
Gy V V V D D Gy Gy D Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Villarreal
64.0
D Gy Gy D Gy V Gy D Gy V

Nyert Kategóriák

3

Motor

2

Döntetlen

10

Villarreal

Teljesítményradar

Motor
Villarreal

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 3D, 3V

50%

5Gy, 3D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+4

+4

+5

+5

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

0%

0 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
30%

3 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

90%

9 / 10 mérkőzés

Gólkirály
K. Czubak (5 gól)
N. Pépé (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 12 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

100%

4Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
54.7

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 53.2

68.8

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 66.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

33%

1Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.37

Valós: 1.3 | Kül: -0.07

2.18

Valós: 1.8 | Kül: -0.38

Korrigált Erő
52.1

Támadás: 45.4, Védekezés: 73.3, Forma: 41.9

64.0

Támadás: 71.3, Védekezés: 67.3, Forma: 59.4

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

4
4

16-30'

3
3

31-45'

4
2

46-60'

2
1

61-75'

2
2

76-90+'

3
Motor
Villarreal
Motor

Erő Részletezés

52.1

Összesített

Támadás 45.4
Védekezés 73.3
Forma 41.9
Állandóság 50.5
Villarreal

Erő Részletezés

64.0

Összesített

Támadás 71.3
Védekezés 67.3
Forma 59.4
Állandóság 53.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

57.0 vs 93.0

Ellenfél Minősége

53.2 vs 66.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 33%
Motor logo Motor
Gy
Wisła Płock (47%)
V
Lech (64%)
V
Widzew (59%)
V
GKS Katowice (64%)
D
Raków (54%)
D
Radomiak (58%)
Gy
Zagłębie (49%)
Gy
Nieciecza (41%)
Villarreal logo Villarreal
D
Mallorca (73%)
Gy
Levante (71%)
Gy
Celta Vigo (54%)
D
Oviedo (66%)
Gy
Athletic (60%)
V
Girona (64%)
Gy
Real Sociedad (61%)
D
Alavés (65%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Wisła Płock I
4 - 0 Gy
47%
Lech H
0 - 1 V
64%
Widzew I
0 - 2 V
59%
GKS Katowice I
2 - 3 V
64%
Raków H
1 - 1 D
54%
Radomiak I
1 - 1 D
58%
Zagłębie H
1 - 0 Gy
49%
Nieciecza I
2 - 1 Gy
41%
Górnik H
0 - 0 D
53%
Kielce H
2 - 0 Gy
43%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Mallorca I
1 - 1 D
73%
Levante H
5 - 1 Gy
71%
Celta Vigo H
2 - 1 Gy
54%
Oviedo I
1 - 1 D
66%
Athletic I
2 - 1 Gy
60%
Girona I
0 - 1 V
64%
Real Sociedad H
3 - 1 Gy
61%
Alavés I
1 - 1 D
65%
Elche H
2 - 1 Gy
61%
Barcelona I
1 - 4 V
91%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Villarreal jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 68.8) összehasonlítva Motor-val (SoS: 54.7). Ez azt jelenti, hogy Villarreal statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Villarreal tartja a támadó előnyt 1.8 góllal meccsenként Motor 1.3-jával szemben.

Motor védekezési előnyben van, 0.9-t kapva meccsenként Villarreal 1.3-jával szemben.

Motor nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Villarreal küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

A hazai pálya előnye Villarreal-nak kedvez, 100%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Villarreal-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 11.9 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Motor

Motor

VS
Villarreal

Villarreal

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet