Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás NAC vs Paris FC

NAC vs Paris FC Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: NAC vs Paris FC — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

NAC NAC Hazai Csapat
Paris FC Paris FC Vendég Csapat
NAC
33.2
Gy V V D D V V D V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Paris FC
65.0
V Gy V Gy Gy D Gy D D Gy

Nyert Kategóriák

0

NAC

2

Döntetlen

13

Paris FC

Teljesítményradar

NAC
Paris FC

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 3D, 5V

50%

5Gy, 3D, 2V

Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.9

19 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-11

-11

+9

+9

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Nassoh (2 gól)
M. Munetsi (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 4
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

80%

4Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.8

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 62.3

62.9

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 63.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.91

Valós: 0.8 | Kül: -0.11

2.35

Valós: 1.8 | Kül: -0.55

Korrigált Erő
33.2

Támadás: 27.7, Védekezés: 38.1, Forma: 20.8

65.0

Támadás: 67.7, Védekezés: 79.0, Forma: 56.5

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

3
1

16-30'

5
2

31-45'

1
1

46-60'

1
2

61-75'

5
2

76-90+'

3
NAC
Paris FC
NAC

Erő Részletezés

33.2

Összesített

Támadás 27.7
Védekezés 38.1
Forma 20.8
Állandóság 61.3
Paris FC

Erő Részletezés

65.0

Összesített

Támadás 67.7
Védekezés 79.0
Forma 56.5
Állandóság 53.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

80.0 vs 86.0

Ellenfél Minősége

62.3 vs 63.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 25%
NAC logo NAC
Gy
Heerenveen (67%)
V
Utrecht (75%)
V
Ajax (62%)
D
Fortuna (61%)
D
Sparta (44%)
V
Zwolle (59%)
V
Go Ahead (70%)
D
Feyenoord (67%)
Paris FC logo Paris FC
V
Rennes (80%)
Gy
Brest (56%)
V
Lille (73%)
Gy
Metz (48%)
Gy
Monaco (72%)
D
Lorient (69%)
Gy
Le Havre (53%)
D
Strasbourg (60%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Heerenveen H
2 - 0 Gy
67%
Utrecht I
0 - 2 V
75%
Ajax H
0 - 2 V
62%
Fortuna I
1 - 1 D
61%
Sparta H
0 - 0 D
44%
Zwolle I
1 - 2 V
59%
Go Ahead I
0 - 6 V
70%
Feyenoord H
3 - 3 D
67%
Telstar I
0 - 3 V
69%
Volendam H
1 - 0 Gy
49%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Rennes I
1 - 2 V
80%
Brest H
4 - 0 Gy
56%
Lille H
0 - 1 V
73%
Metz I
3 - 1 Gy
48%
Monaco H
4 - 1 Gy
72%
Lorient I
1 - 1 D
69%
Le Havre H
3 - 2 Gy
53%
Strasbourg I
0 - 0 D
60%
Lyon I
1 - 1 D
70%
Nice H
1 - 0 Gy
55%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 53.8 vs 62.9), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Paris FC támadása más szinten van, átlagosan 1.8 gólt szerezve meccsenként, M. Munetsi vezeti 3 góllal. NAC csak 0.8-t ér el meccsenként.

Védekezésben Paris FC messze felülmúlja, meccsenként csak 0.9 gólt kapva 3 kapott gól nélküli meccsel, míg NAC 1.9-t kap meccsenként.

Paris FC küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 1-t nyerve.

A hazai pálya előnye Paris FC-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Átfogó elemzésünk alapján Paris FC az egyértelmű favorit. Fölénye támadásban (67.7), védekezésben (79.0) és formában (56.5) nem hagy kétséget. NAC-nak kivételes teljesítményre van szüksége.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

NAC

NAC

VS
Paris FC

Paris FC

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet