Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás NAC vs Vitória SC

NAC vs Vitória SC Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: NAC vs Vitória SC — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

NAC NAC Hazai Csapat
Vitória SC Vitória SC Vendég Csapat
NAC
33.2
Gy V V D D V V D V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Vitória SC
42.2
V V Gy Gy D Gy V V V D

Nyert Kategóriák

0

NAC

5

Döntetlen

10

Vitória SC

Teljesítményradar

NAC
Vitória SC

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 3D, 5V

30%

3Gy, 2D, 5V

Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.9

19 / 10 mérkőzés

1.5

15 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-11

-11

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Nassoh (2 gól)
Samu (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 4
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.8

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 62.3

54.0

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 63.9

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.91

Valós: 0.8 | Kül: -0.11

1.39

Valós: 1.2 | Kül: -0.19

Korrigált Erő
33.2

Támadás: 27.7, Védekezés: 38.1, Forma: 20.8

42.2

Támadás: 41.6, Védekezés: 52.0, Forma: 31.2

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

1
1

16-30'

3
2

31-45'

1

46-60'

3
2

61-75'

3
2

76-90+'

2
NAC
Vitória SC
NAC

Erő Részletezés

33.2

Összesített

Támadás 27.7
Védekezés 38.1
Forma 20.8
Állandóság 61.3
Vitória SC

Erő Részletezés

42.2

Összesített

Támadás 41.6
Védekezés 52.0
Forma 31.2
Állandóság 49.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

80.0 vs 79.0

Ellenfél Minősége

62.3 vs 63.9

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
NAC logo NAC
Gy
Heerenveen (67%)
V
Utrecht (75%)
V
Ajax (62%)
D
Fortuna (61%)
D
Sparta (44%)
V
Zwolle (59%)
V
Go Ahead (70%)
D
Feyenoord (67%)
Vitória SC logo Vitória SC
V
Casa Pia (48%)
V
Sporting (75%)
Gy
Rio Ave (61%)
Gy
Gil Vicente (60%)
D
AVS (64%)
Gy
Tondela (52%)
V
Benfica (80%)
V
Famalicão (69%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Heerenveen H
2 - 0 Gy
67%
Utrecht I
0 - 2 V
75%
Ajax H
0 - 2 V
62%
Fortuna I
1 - 1 D
61%
Sparta H
0 - 0 D
44%
Zwolle I
1 - 2 V
59%
Go Ahead I
0 - 6 V
70%
Feyenoord H
3 - 3 D
67%
Telstar I
0 - 3 V
69%
Volendam H
1 - 0 Gy
49%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Casa Pia H
0 - 1 V
48%
Sporting I
1 - 5 V
75%
Rio Ave H
2 - 0 Gy
61%
Gil Vicente I
1 - 0 Gy
60%
AVS I
1 - 1 D
64%
Tondela H
5 - 0 Gy
52%
Benfica I
0 - 3 V
80%
Famalicão H
1 - 2 V
69%
Santa Clara I
0 - 2 V
71%
Alverca H
1 - 1 D
59%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 53.8 vs 54.0), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Vitória SC tartja a támadó előnyt 1.2 góllal meccsenként NAC 0.8-jával szemben.

Vitória SC védekezési előnyben van, 1.5-t kapva meccsenként NAC 1.9-jával szemben.

Vitória SC küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

Vitória SC-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 9.0 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

NAC

NAC

VS
Vitória SC

Vitória SC

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet