Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Napredak vs Lokomotiva

Napredak vs Lokomotiva Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Napredak vs Lokomotiva — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Napredak Napredak Hazai Csapat
Lokomotiva Lokomotiva Vendég Csapat
Napredak
25.8
Gy V V V V V V V D V

Utolsó 10 Mérkőzés

Lokomotiva
36.1
D V D Gy Gy Gy D V V D

Nyert Kategóriák

2

Napredak

3

Döntetlen

10

Lokomotiva

Teljesítményradar

Napredak
Lokomotiva

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
10%

1Gy, 1D, 8V

30%

3Gy, 4D, 3V

Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.4

24 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-16

-16

-4

-4

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
N. Bogdanovski (2 gól)
M. Sušak (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 5
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 4 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
17%

1Gy / 6 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
41.4

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 55.5

34.9

Liga Nehézsége: 45.0, Ellenfél Minősége: 48.3

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.82

Valós: 0.8 | Kül: -0.02

0.92

Valós: 1.0 | Kül: +0.08

Korrigált Erő
25.8

Támadás: 24.4, Védekezés: 18.3, Forma: 9.1

36.1

Támadás: 28.3, Védekezés: 45.3, Forma: 25.5

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

16-30'

2
1

31-45'

2
2

46-60'

3
1

61-75'

2
3

76-90+'

1
Napredak
Lokomotiva
Napredak

Erő Részletezés

25.8

Összesített

Támadás 24.4
Védekezés 18.3
Forma 9.1
Állandóság 74.8
Lokomotiva

Erő Részletezés

36.1

Összesített

Támadás 28.3
Védekezés 45.3
Forma 25.5
Állandóság 57.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 45.0

Ellenfél Minősége

55.5 vs 48.3

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Napredak logo Napredak
Gy
Spartak (33%)
V
Radnički Niš (44%)
V
Javor (56%)
V
FK IMT (58%)
V
TSC (60%)
V
Mladost Lučani (53%)
V
TSC (56%)
V
Vojvodina (68%)
Lokomotiva logo Lokomotiva
D
Varaždin (54%)
V
Rijeka (44%)
D
Osijek (46%)
Gy
Slaven (35%)
Gy
Gorica (50%)
Gy
Istra (40%)
D
Vukovar (37%)
V
Dinamo Zagreb (71%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Spartak I
3 - 0 Gy
33%
Radnički Niš H
0 - 1 V
44%
Javor I
0 - 4 V
56%
FK IMT H
0 - 1 V
58%
TSC I
1 - 4 V
60%
Mladost Lučani I
0 - 2 V
53%
TSC H
1 - 2 V
56%
Vojvodina I
1 - 4 V
68%
OFK H
2 - 2 D
53%
Red Star I
0 - 4 V
74%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Varaždin I
1 - 1 D
54%
Rijeka H
0 - 3 V
44%
Osijek I
0 - 0 D
46%
Slaven H
2 - 1 Gy
35%
Gorica I
2 - 0 Gy
50%
Istra H
2 - 0 Gy
40%
Vukovar I
1 - 1 D
37%
Dinamo Zagreb H
0 - 5 V
71%
Hajduk I
1 - 2 V
58%
Varaždin H
1 - 1 D
48%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 41.4 vs 34.9), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Napredak átlag 0.8 és Lokomotiva átlag 1.0 góllal meccsenként.

Védekezésben Lokomotiva messze felülmúlja, meccsenként csak 1.4 gólt kapva 3 kapott gól nélküli meccsel, míg Napredak 2.4-t kap meccsenként.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Lokomotiva-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 10.3 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Napredak

Napredak

VS
Lokomotiva

Lokomotiva

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet