Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Nieciecza vs Dinamo Zagreb

Nieciecza vs Dinamo Zagreb Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Nieciecza vs Dinamo Zagreb — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Nieciecza Nieciecza Hazai Csapat
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb Vendég Csapat
Nieciecza
33.8
V V Gy V V Gy V V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Dinamo Zagreb
85.4
Gy Gy Gy Gy D Gy Gy Gy Gy Gy

Nyert Kategóriák

2

Nieciecza

2

Döntetlen

11

Dinamo Zagreb

Teljesítményradar

Nieciecza
Dinamo Zagreb

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 1D, 7V

90%

9Gy, 1D, 0V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

3.3

33 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.2

22 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-11

-11

+25

+25

Kapott Gól Nélkül
0%

0 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
K. Zapolnik (3 gól)
D. Beljo (16 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 15 / 2. Félidő: 18
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

80%

4Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

100%

5Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
56.1

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 55.5

45.6

Liga Nehézsége: 45.0, Ellenfél Minősége: 46.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.99

Valós: 1.1 | Kül: +0.11

2.86

Valós: 3.3 | Kül: +0.44

Korrigált Erő
33.8

Támadás: 38.9, Védekezés: 28.3, Forma: 21.2

85.4

Támadás: 95.6, Védekezés: 70.1, Forma: 86.0

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

5
1

16-30'

4
2

31-45'

6
2

46-60'

3
3

61-75'

9
2

76-90+'

6
Nieciecza
Dinamo Zagreb
Nieciecza

Erő Részletezés

33.8

Összesített

Támadás 38.9
Védekezés 28.3
Forma 21.2
Állandóság 57.7
Dinamo Zagreb

Erő Részletezés

85.4

Összesített

Támadás 95.6
Védekezés 70.1
Forma 86.0
Állandóság 89.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

57.0 vs 45.0

Ellenfél Minősége

55.5 vs 46.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Nieciecza logo Nieciecza
V
Legia (59%)
V
GKS Katowice (64%)
Gy
Zagłębie (54%)
V
Wisła Płock (42%)
V
Widzew (59%)
Gy
Piast (53%)
V
Lech (69%)
V
Motor (54%)
Dinamo Zagreb logo Dinamo Zagreb
Gy
Hajduk (53%)
Gy
Gorica (50%)
Gy
Varaždin (48%)
Gy
Istra (46%)
D
Rijeka (44%)
Gy
Vukovar (37%)
Gy
Osijek (40%)
Gy
Lokomotiva (49%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Legia H
0 - 1 V
59%
GKS Katowice I
1 - 5 V
64%
Zagłębie I
2 - 1 Gy
54%
Wisła Płock H
1 - 3 V
42%
Widzew I
0 - 1 V
59%
Piast H
3 - 2 Gy
53%
Lech I
1 - 4 V
69%
Motor H
1 - 2 V
54%
Kielce I
1 - 2 V
48%
Radomiak H
1 - 1 D
53%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Hajduk H
2 - 0 Gy
53%
Gorica I
2 - 1 Gy
50%
Varaždin H
2 - 1 Gy
48%
Istra I
2 - 0 Gy
46%
Rijeka H
2 - 2 D
44%
Vukovar I
4 - 1 Gy
37%
Osijek H
7 - 0 Gy
40%
Lokomotiva I
5 - 0 Gy
49%
Slaven H
4 - 2 Gy
35%
Hajduk I
3 - 1 Gy
58%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Nieciecza jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 56.1) összehasonlítva Dinamo Zagreb-val (SoS: 45.6). Ez azt jelenti, hogy Nieciecza statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Dinamo Zagreb támadása más szinten van, átlagosan 3.3 gólt szerezve meccsenként, D. Beljo vezeti 16 góllal. Nieciecza csak 1.1-t ér el meccsenként.

Védekezésben Dinamo Zagreb messze felülmúlja, meccsenként csak 0.8 gólt kapva 4 kapott gól nélküli meccsel, míg Nieciecza 2.2-t kap meccsenként.

Nieciecza nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Dinamo Zagreb nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A hazai pálya előnye Dinamo Zagreb-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

Dinamo Zagreb erős idegenbeli csapat 100%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Átfogó elemzésünk alapján Dinamo Zagreb az egyértelmű favorit. Fölénye támadásban (95.6), védekezésben (70.1) és formában (86.0) nem hagy kétséget. Nieciecza-nak kivételes teljesítményre van szüksége.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Nieciecza

Nieciecza

VS
Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet