Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Nieciecza vs Pogoń

Nieciecza vs Pogoń Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Nieciecza vs Pogoń — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Nieciecza Nieciecza Hazai Csapat
Pogoń Pogoń Vendég Csapat
Nieciecza
33.8
V V Gy V V Gy V V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Pogoń
46.9
V Gy D V Gy V V Gy V Gy

Nyert Kategóriák

3

Nieciecza

4

Döntetlen

8

Pogoń

Teljesítményradar

Nieciecza
Pogoń

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 1D, 7V

40%

4Gy, 1D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.2

22 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-11

-11

0

0

Kapott Gól Nélkül
0%

0 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
K. Zapolnik (3 gól)
P. Mukairu (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
56.1

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 55.5

54.5

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 52.8

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.99

Valós: 1.1 | Kül: +0.11

1.32

Valós: 1.3 | Kül: -0.02

Korrigált Erő
33.8

Támadás: 38.9, Védekezés: 28.3, Forma: 21.2

46.9

Támadás: 45.3, Védekezés: 59.2, Forma: 41.8

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1

16-30'

2
2

31-45'

2
2

46-60'

3
3

61-75'

2
2

76-90+'

4
Nieciecza
Pogoń
Nieciecza

Erő Részletezés

33.8

Összesített

Támadás 38.9
Védekezés 28.3
Forma 21.2
Állandóság 57.7
Pogoń

Erő Részletezés

46.9

Összesített

Támadás 45.3
Védekezés 59.2
Forma 41.8
Állandóság 39.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

57.0 vs 57.0

Ellenfél Minősége

55.5 vs 52.8

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Nieciecza logo Nieciecza
V
Legia (59%)
V
GKS Katowice (64%)
Gy
Zagłębie (54%)
V
Wisła Płock (42%)
V
Widzew (59%)
Gy
Piast (53%)
V
Lech (69%)
V
Motor (54%)
Pogoń logo Pogoń
V
Jagiellonia (53%)
Gy
Wisła Płock (42%)
D
Cracovia (45%)
V
Lech (64%)
Gy
Piast (58%)
V
Legia (59%)
V
Lechia (51%)
Gy
Kielce (43%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Legia H
0 - 1 V
59%
GKS Katowice I
1 - 5 V
64%
Zagłębie I
2 - 1 Gy
54%
Wisła Płock H
1 - 3 V
42%
Widzew I
0 - 1 V
59%
Piast H
3 - 2 Gy
53%
Lech I
1 - 4 V
69%
Motor H
1 - 2 V
54%
Kielce I
1 - 2 V
48%
Radomiak H
1 - 1 D
53%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Jagiellonia I
2 - 3 V
53%
Wisła Płock H
3 - 0 Gy
42%
Cracovia I
1 - 1 D
45%
Lech H
1 - 2 V
64%
Piast I
2 - 0 Gy
58%
Legia H
0 - 2 V
59%
Lechia I
1 - 2 V
51%
Kielce H
2 - 1 Gy
43%
Raków I
0 - 2 V
59%
Widzew H
1 - 0 Gy
54%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 56.1 vs 54.5), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Nieciecza átlag 1.1 és Pogoń átlag 1.3 góllal meccsenként.

Védekezésben Pogoń messze felülmúlja, meccsenként csak 1.3 gólt kapva 3 kapott gól nélküli meccsel, míg Nieciecza 2.2-t kap meccsenként.

Nieciecza nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Pogoń nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Pogoń-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 13.1 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Nieciecza

Nieciecza

VS
Pogoń

Pogoń

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet