Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Nieciecza vs Teplice

Nieciecza vs Teplice Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Nieciecza vs Teplice — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Nieciecza Nieciecza Hazai Csapat
Teplice Teplice Vendég Csapat
Nieciecza
33.8
V V Gy V V Gy V V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Teplice
44.4
Gy Gy D V V V D D D D

Nyert Kategóriák

3

Nieciecza

6

Döntetlen

6

Teplice

Teljesítményradar

Nieciecza
Teplice

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 1D, 7V

20%

2Gy, 5D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.2

22 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-11

-11

0

0

Kapott Gól Nélkül
0%

0 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
K. Zapolnik (3 gól)
D. Mareček (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
56.1

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 55.5

53.4

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 50.4

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.99

Valós: 1.1 | Kül: +0.11

1.4

Valós: 1.3 | Kül: -0.1

Korrigált Erő
33.8

Támadás: 38.9, Védekezés: 28.3, Forma: 21.2

44.4

Támadás: 44.8, Védekezés: 58.6, Forma: 20.7

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

3
1

16-30'

1
2

31-45'

2
2

46-60'

2
3

61-75'

1
2

76-90+'

4
Nieciecza
Teplice
Nieciecza

Erő Részletezés

33.8

Összesített

Támadás 38.9
Védekezés 28.3
Forma 21.2
Állandóság 57.7
Teplice

Erő Részletezés

44.4

Összesített

Támadás 44.8
Védekezés 58.6
Forma 20.7
Állandóság 67.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

57.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

55.5 vs 50.4

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Nieciecza logo Nieciecza
V
Legia (59%)
V
GKS Katowice (64%)
Gy
Zagłębie (54%)
V
Wisła Płock (42%)
V
Widzew (59%)
Gy
Piast (53%)
V
Lech (69%)
V
Motor (54%)
Teplice logo Teplice
Gy
Zlín (46%)
Gy
Ostrava (34%)
D
Slovácko (45%)
V
Hradec Kr. (59%)
V
Zlín (46%)
V
Sparta Prague (54%)
D
Plzeň (64%)
D
Liberec (48%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Legia H
0 - 1 V
59%
GKS Katowice I
1 - 5 V
64%
Zagłębie I
2 - 1 Gy
54%
Wisła Płock H
1 - 3 V
42%
Widzew I
0 - 1 V
59%
Piast H
3 - 2 Gy
53%
Lech I
1 - 4 V
69%
Motor H
1 - 2 V
54%
Kielce I
1 - 2 V
48%
Radomiak H
1 - 1 D
53%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Zlín I
4 - 2 Gy
46%
Ostrava H
2 - 1 Gy
34%
Slovácko H
1 - 1 D
45%
Hradec Kr. H
0 - 1 V
59%
Zlín I
2 - 3 V
46%
Sparta Prague H
0 - 1 V
54%
Plzeň I
2 - 2 D
64%
Liberec I
1 - 1 D
48%
Dukla H
0 - 0 D
46%
Pardubice I
1 - 1 D
62%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 56.1 vs 53.4), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Nieciecza átlag 1.1 és Teplice átlag 1.3 góllal meccsenként.

Védekezésben Teplice messze felülmúlja, meccsenként csak 1.3 gólt kapva 1 kapott gól nélküli meccsel, míg Nieciecza 2.2-t kap meccsenként.

Nieciecza nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Teplice nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Teplice-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 10.6 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Nieciecza

Nieciecza

VS
Teplice

Teplice

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet