Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Nieciecza vs Wolfsburg

Nieciecza vs Wolfsburg Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Nieciecza vs Wolfsburg — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Nieciecza Nieciecza Hazai Csapat
Wolfsburg Wolfsburg Vendég Csapat
Nieciecza
33.8
V V Gy V V Gy V V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Wolfsburg
34.5
V D D Gy V V V D V V

Nyert Kategóriák

6

Nieciecza

3

Döntetlen

6

Wolfsburg

Teljesítményradar

Nieciecza
Wolfsburg

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 1D, 7V

10%

1Gy, 3D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.2

22 / 10 mérkőzés

1.9

19 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-11

-11

-10

-10

Kapott Gól Nélkül
0%

0 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
K. Zapolnik (3 gól)
K. Koulierakis (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 4
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
56.1

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 55.5

59.8

Liga Nehézsége: 91.0, Ellenfél Minősége: 67.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.99

Valós: 1.1 | Kül: +0.11

1.08

Valós: 0.9 | Kül: -0.18

Korrigált Erő
33.8

Támadás: 38.9, Védekezés: 28.3, Forma: 21.2

34.5

Támadás: 32.9, Védekezés: 40.3, Forma: 11.0

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
1

16-30'

2
2

31-45'

2
2

46-60'

2
3

61-75'

1
2

76-90+'

1
Nieciecza
Wolfsburg
Nieciecza

Erő Részletezés

33.8

Összesített

Támadás 38.9
Védekezés 28.3
Forma 21.2
Állandóság 57.7
Wolfsburg

Erő Részletezés

34.5

Összesített

Támadás 32.9
Védekezés 40.3
Forma 11.0
Állandóság 74.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

57.0 vs 91.0

Ellenfél Minősége

55.5 vs 67.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Nieciecza logo Nieciecza
V
Legia (59%)
V
GKS Katowice (64%)
Gy
Zagłębie (54%)
V
Wisła Płock (42%)
V
Widzew (59%)
Gy
Piast (53%)
V
Lech (69%)
V
Motor (54%)
Wolfsburg logo Wolfsburg
V
Bayern Munich (81%)
D
Freiburg (72%)
D
M'gladbach (63%)
Gy
Union Berlin (57%)
V
Frankfurt (62%)
V
Leverkusen (70%)
V
Bremen (62%)
D
Hoffenheim (70%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Legia H
0 - 1 V
59%
GKS Katowice I
1 - 5 V
64%
Zagłębie I
2 - 1 Gy
54%
Wisła Płock H
1 - 3 V
42%
Widzew I
0 - 1 V
59%
Piast H
3 - 2 Gy
53%
Lech I
1 - 4 V
69%
Motor H
1 - 2 V
54%
Kielce I
1 - 2 V
48%
Radomiak H
1 - 1 D
53%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Bayern Munich H
0 - 1 V
81%
Freiburg I
1 - 1 D
72%
M'gladbach H
0 - 0 D
63%
Union Berlin I
2 - 1 Gy
57%
Frankfurt H
1 - 2 V
62%
Leverkusen I
3 - 6 V
70%
Bremen H
0 - 1 V
62%
Hoffenheim I
1 - 1 D
70%
Hamburg H
1 - 2 V
58%
Stuttgart I
0 - 4 V
75%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 56.1 vs 59.8), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Nieciecza átlag 1.1 és Wolfsburg átlag 0.9 góllal meccsenként.

Wolfsburg védekezési előnyben van, 1.9-t kapva meccsenként Nieciecza 2.2-jával szemben.

Nieciecza nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Wolfsburg küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Nieciecza

Nieciecza

VS
Wolfsburg

Wolfsburg

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet