Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Obolon vs Roma

Obolon vs Roma Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Obolon vs Roma — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Obolon Obolon Hazai Csapat
Roma Roma Vendég Csapat
Obolon
37.6
D D V D V D V V D Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Roma
59.0
Gy Gy Gy D Gy V Gy V V D

Nyert Kategóriák

1

Obolon

3

Döntetlen

11

Roma

Teljesítményradar

Obolon
Roma

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
10%

1Gy, 5D, 4V

50%

5Gy, 2D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

2.1

21 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.5

15 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-8

-8

+6

+6

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
T. Liakh (3 gól)
D. Malen (8 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 12 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
17%

1Gy / 6 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 4 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
63.1

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 68.2

57.5

Liga Nehézsége: 89.0, Ellenfél Minősége: 62.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 6 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.31

Valós: 1.0 | Kül: -0.31

2.67

Valós: 2.1 | Kül: -0.57

Korrigált Erő
37.6

Támadás: 37.7, Védekezés: 45.2, Forma: 11.3

59.0

Támadás: 75.2, Védekezés: 53.8, Forma: 53.8

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

4
2

16-30'

2
2

31-45'

5
2

46-60'

4

61-75'

3
4

76-90+'

3
Obolon
Roma
Obolon

Erő Részletezés

37.6

Összesített

Támadás 37.7
Védekezés 45.2
Forma 11.3
Állandóság 77.2
Roma

Erő Részletezés

59.0

Összesített

Támadás 75.2
Védekezés 53.8
Forma 53.8
Állandóság 45.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

98.0 vs 89.0

Ellenfél Minősége

68.2 vs 62.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Obolon logo Obolon
D
Epitsentr (74%)
D
Kudrivka (55%)
V
Polissya (82%)
D
SK Poltava (45%)
V
Veres Rivne (67%)
D
Zorya (75%)
V
Karpaty Lviv (86%)
V
Dynamo Kyiv (83%)
Roma logo Roma
Gy
Parma (62%)
Gy
Fiorentina (66%)
Gy
Bologna (63%)
D
Atalanta (64%)
Gy
Pisa (40%)
V
Inter Milan (84%)
Gy
Lecce (53%)
V
Bologna (56%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Epitsentr H
2 - 2 D
74%
Kudrivka H
1 - 1 D
55%
Polissya I
1 - 3 V
82%
SK Poltava H
1 - 1 D
45%
Veres Rivne I
0 - 2 V
67%
Zorya H
3 - 3 D
75%
Karpaty Lviv I
0 - 4 V
86%
Dynamo Kyiv I
1 - 2 V
83%
Kryvbas KR H
0 - 0 D
71%
Rukh Vynnyky H
1 - 0 Gy
44%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Parma I
3 - 2 Gy
62%
Fiorentina H
4 - 0 Gy
66%
Bologna I
2 - 0 Gy
63%
Atalanta H
1 - 1 D
64%
Pisa H
3 - 0 Gy
40%
Inter Milan I
2 - 5 V
84%
Lecce H
1 - 0 Gy
53%
Bologna H
3 - 4 V
56%
Como I
1 - 2 V
76%
Bologna I
1 - 1 D
61%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 63.1 vs 57.5), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Roma támadása más szinten van, átlagosan 2.1 gólt szerezve meccsenként, D. Malen vezeti 8 góllal. Obolon csak 1.0-t ér el meccsenként.

Roma védekezési előnyben van, 1.5-t kapva meccsenként Obolon 1.8-jával szemben.

Obolon küzdött az elit ellenfelek ellen, 6 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.2 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Roma emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (59.0 vs 37.6) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Obolon

Obolon

VS
Roma

Roma

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet