Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás OFK vs Valencia

OFK vs Valencia Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: OFK vs Valencia — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

OFK OFK Hazai Csapat
Valencia Valencia Vendég Csapat
OFK
48.0
D V D D Gy D Gy D D D

Utolsó 10 Mérkőzés

Valencia
52.5
Gy V Gy D V V Gy V Gy Gy

Nyert Kategóriák

5

OFK

5

Döntetlen

5

Valencia

Teljesítményradar

OFK
Valencia

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 7D, 1V

50%

5Gy, 1D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+3

+3

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Y. Silué (4 gól)
U. Sadiq (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
52.2

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 50.4

58.9

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 62.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.33

Valós: 1.4 | Kül: +0.07

1.4

Valós: 1.2 | Kül: -0.2

Korrigált Erő
48.0

Támadás: 47.7, Védekezés: 64.7, Forma: 20.4

52.5

Támadás: 43.6, Védekezés: 69.0, Forma: 54.4

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
6

16-30'

31-45'

1
1

46-60'

4
2

61-75'

3
4

76-90+'

3
OFK
Valencia
OFK

Erő Részletezés

48.0

Összesített

Támadás 47.7
Védekezés 64.7
Forma 20.4
Állandóság 75.7
Valencia

Erő Részletezés

52.5

Összesített

Támadás 43.6
Védekezés 69.0
Forma 54.4
Állandóság 38.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 93.0

Ellenfél Minősége

50.4 vs 62.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
OFK logo OFK
D
Partizan (57%)
V
Železničar P (62%)
D
Radnik (50%)
D
Čukarički (46%)
Gy
Novi Pazar (46%)
D
Radnik (50%)
Gy
Radnički Niš (49%)
D
FK IMT (58%)
Valencia logo Valencia
Gy
Athletic (60%)
V
Atlético (61%)
Gy
Girona (59%)
D
Mallorca (73%)
V
Elche (66%)
V
Celta Vigo (54%)
Gy
Sevilla (63%)
V
Oviedo (66%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Partizan I
1 - 1 D
57%
Železničar P I
0 - 2 V
62%
Radnik H
1 - 1 D
50%
Čukarički H
0 - 0 D
46%
Novi Pazar I
5 - 1 Gy
46%
Radnik H
0 - 0 D
50%
Radnički Niš I
2 - 1 Gy
49%
FK IMT H
3 - 3 D
58%
Napredak I
2 - 2 D
34%
Radnički Krag H
0 - 0 D
52%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Athletic I
1 - 0 Gy
60%
Atlético H
0 - 2 V
61%
Girona H
2 - 1 Gy
59%
Mallorca I
1 - 1 D
73%
Elche I
0 - 1 V
66%
Celta Vigo H
2 - 3 V
54%
Sevilla I
2 - 0 Gy
63%
Oviedo I
0 - 1 V
66%
Alavés H
3 - 2 Gy
60%
Osasuna H
1 - 0 Gy
58%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 52.2 vs 58.9), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, OFK átlag 1.4 és Valencia átlag 1.2 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, OFK 1.1-t és Valencia 1.1-t kapva meccsenként.

OFK nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.4 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

OFK

OFK

VS
Valencia

Valencia

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet