Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Lyon vs Ml. Boleslav

Lyon vs Ml. Boleslav Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Lyon vs Ml. Boleslav — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Lyon Lyon Hazai Csapat
Ml. Boleslav Ml. Boleslav Vendég Csapat
Lyon
58.2
V Gy Gy Gy Gy D V V D D

Utolsó 10 Mérkőzés

Ml. Boleslav
57.6
V D D Gy D D Gy Gy D Gy

Nyert Kategóriák

6

Lyon

4

Döntetlen

5

Ml. Boleslav

Teljesítményradar

Lyon
Ml. Boleslav

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 3D, 3V

40%

4Gy, 5D, 1V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+2

+2

+9

+9

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
R. Yaremchuk (4 gól)
M. Ševčík (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 12
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
73.4

Liga Nehézsége: 85.8, Ellenfél Minősége: 63.9

51.4

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 47.0

Topcsapatok Ellen
67%

2Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.99

Valós: 1.4 | Kül: -0.59

1.62

Valós: 1.7 | Kül: +0.08

Korrigált Erő
58.2

Támadás: 57.6, Védekezés: 74.0, Forma: 49.4

57.6

Támadás: 57.5, Védekezés: 74.4, Forma: 40.6

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

2

16-30'

2
3

31-45'

3
3

46-60'

5
4

61-75'

4
1

76-90+'

3
Lyon
Ml. Boleslav
Lyon

Erő Részletezés

58.2

Összesített

Támadás 57.6
Védekezés 74.0
Forma 49.4
Állandóság 50.5
Ml. Boleslav

Erő Részletezés

57.6

Összesített

Támadás 57.5
Védekezés 74.4
Forma 40.6
Állandóság 63.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

85.8 vs 58.0

Ellenfél Minősége

63.9 vs 47.0

Topcsapatok Ellen

67% vs 0%
Lyon logo Lyon
V
Toulouse (62%)
Gy
Rennes (75%)
Gy
Auxerre (66%)
Gy
Paris SG (84%)
Gy
Lorient (64%)
D
Angers (52%)
V
Monaco (72%)
V
Celta Vigo (50%)
Ml. Boleslav logo Ml. Boleslav
V
Dukla (46%)
D
Zlín (41%)
D
Ostrava (39%)
Gy
Karviná (48%)
D
Liberec (48%)
D
Dukla (46%)
Gy
Olomouc (51%)
Gy
Pardubice (57%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Toulouse I
1 - 2 V
62%
Rennes H
4 - 2 Gy
75%
Auxerre H
3 - 2 Gy
66%
Paris SG I
2 - 1 Gy
84%
Lorient H
2 - 0 Gy
64%
Angers I
0 - 0 D
52%
Monaco H
1 - 2 V
72%
Celta Vigo H
0 - 2 V
50%
Le Havre I
0 - 0 D
58%
Celta Vigo I
1 - 1 D
56%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Dukla H
1 - 2 V
46%
Zlín H
1 - 1 D
41%
Ostrava I
0 - 0 D
39%
Karviná I
3 - 0 Gy
48%
Liberec I
0 - 0 D
48%
Dukla H
1 - 1 D
46%
Olomouc I
4 - 2 Gy
51%
Pardubice H
2 - 0 Gy
57%
Slovácko I
2 - 2 D
50%
Jablonec H
3 - 0 Gy
44%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Lyon jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 73.4) összehasonlítva Ml. Boleslav-val (SoS: 51.4). Ez azt jelenti, hogy Lyon statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Ml. Boleslav tartja a támadó előnyt 1.7 góllal meccsenként Lyon 1.4-jával szemben.

Ml. Boleslav védekezési előnyben van, 0.8-t kapva meccsenként Lyon 1.2-jával szemben.

Lyon bizonyította értékét elit ellenfelek ellen, 3 meccsből 2-t megnyerve.

Ml. Boleslav nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Lyon

Lyon

VS
Ml. Boleslav

Ml. Boleslav

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet