Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Osasuna vs Dender

Osasuna vs Dender Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Osasuna vs Dender — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Osasuna Osasuna Hazai Csapat
Dender Dender Vendég Csapat
Osasuna
42.2
V V V Gy V D D Gy V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Dender
33.6
V Gy V V V Gy V V D D

Nyert Kategóriák

9

Osasuna

4

Döntetlen

2

Dender

Teljesítményradar

Osasuna
Dender

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 3D, 5V

20%

2Gy, 2D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-4

-4

-8

-8

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Budimir (5 gól)
D. Hrnčár (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 3
Hazai Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 4 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
60.5

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 66.7

44.9

Liga Nehézsége: 62.4, Ellenfél Minősége: 57.1

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.62

Valós: 1.3 | Kül: -0.32

1.01

Valós: 1.0 | Kül: -0.01

Korrigált Erő
42.2

Támadás: 47.9, Védekezés: 47.9, Forma: 22.1

33.6

Támadás: 31.6, Védekezés: 38.0, Forma: 19.0

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

1

16-30'

2
1

31-45'

3

46-60'

2

61-75'

1
9

76-90+'

1
Osasuna
Dender
Osasuna

Erő Részletezés

42.2

Összesített

Támadás 47.9
Védekezés 47.9
Forma 22.1
Állandóság 61.3
Dender

Erő Részletezés

33.6

Összesített

Támadás 31.6
Védekezés 38.0
Forma 19.0
Állandóság 59.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

93.0 vs 62.4

Ellenfél Minősége

66.7 vs 57.1

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Osasuna logo Osasuna
V
Atlético (61%)
V
Levante (76%)
V
Barcelona (86%)
Gy
Sevilla (58%)
V
Athletic (60%)
D
Betis (68%)
D
Alavés (65%)
Gy
Girona (59%)
Dender logo Dender
V
ZW (59%)
Gy
La Louvière (38%)
V
Cercle Brugge (51%)
V
Cercle Brugge (46%)
V
ZW (65%)
Gy
La Louvière (54%)
V
Gent (58%)
V
R. Union SG (80%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Atlético H
1 - 2 V
61%
Levante I
2 - 3 V
76%
Barcelona H
1 - 2 V
86%
Sevilla H
2 - 1 Gy
58%
Athletic I
0 - 1 V
60%
Betis H
1 - 1 D
68%
Alavés I
2 - 2 D
65%
Girona H
1 - 0 Gy
59%
Real Sociedad I
1 - 3 V
66%
Mallorca H
2 - 2 D
68%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
ZW I
1 - 2 V
59%
La Louvière H
2 - 1 Gy
38%
Cercle Brugge I
1 - 2 V
51%
Cercle Brugge H
1 - 4 V
46%
ZW H
1 - 2 V
65%
La Louvière I
1 - 0 Gy
54%
Gent H
1 - 3 V
58%
R. Union SG I
0 - 2 V
80%
Charleroi H
2 - 2 D
57%
Cercle Brugge I
0 - 0 D
63%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Osasuna jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 60.5) összehasonlítva Dender-val (SoS: 44.9). Ez azt jelenti, hogy Osasuna statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Osasuna tartja a támadó előnyt 1.3 góllal meccsenként Dender 1.0-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Osasuna 1.7-t és Dender 1.8-t kapva meccsenként.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.9 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Osasuna-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 8.6 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Osasuna

Osasuna

VS
Dender

Dender

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet