Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Osasuna vs Famalicão

Osasuna vs Famalicão Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Osasuna vs Famalicão — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Osasuna Osasuna Hazai Csapat
Famalicão Famalicão Vendég Csapat
Osasuna
42.2
V V V Gy V D D Gy V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Famalicão
54.2
D D Gy D D D Gy Gy Gy D

Nyert Kategóriák

6

Osasuna

2

Döntetlen

7

Famalicão

Teljesítményradar

Osasuna
Famalicão

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 3D, 5V

40%

4Gy, 6D, 0V

Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-4

-4

+4

+4

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Budimir (5 gól)
Sorriso (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

50%

2Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 4 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
60.5

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 66.7

52.9

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 60.8

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.62

Valós: 1.3 | Kül: -0.32

1.46

Valós: 1.2 | Kül: -0.26

Korrigált Erő
42.2

Támadás: 47.9, Védekezés: 47.9, Forma: 22.1

54.2

Támadás: 41.2, Védekezés: 75.5, Forma: 41.2

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

16-30'

1
1

31-45'

1

46-60'

3

61-75'

4
9

76-90+'

3
Osasuna
Famalicão
Osasuna

Erő Részletezés

42.2

Összesített

Támadás 47.9
Védekezés 47.9
Forma 22.1
Állandóság 61.3
Famalicão

Erő Részletezés

54.2

Összesített

Támadás 41.2
Védekezés 75.5
Forma 41.2
Állandóság 71.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

93.0 vs 79.0

Ellenfél Minősége

66.7 vs 60.8

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Osasuna logo Osasuna
V
Atlético (61%)
V
Levante (76%)
V
Barcelona (86%)
Gy
Sevilla (58%)
V
Athletic (60%)
D
Betis (68%)
D
Alavés (65%)
Gy
Girona (59%)
Famalicão logo Famalicão
D
Estrela (54%)
D
Benfica (75%)
Gy
Estoril (52%)
D
Braga (69%)
D
Moreirense (50%)
D
Porto (74%)
Gy
Nacional (52%)
Gy
Vitória SC (59%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Atlético H
1 - 2 V
61%
Levante I
2 - 3 V
76%
Barcelona H
1 - 2 V
86%
Sevilla H
2 - 1 Gy
58%
Athletic I
0 - 1 V
60%
Betis H
1 - 1 D
68%
Alavés I
2 - 2 D
65%
Girona H
1 - 0 Gy
59%
Real Sociedad I
1 - 3 V
66%
Mallorca H
2 - 2 D
68%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Estrela I
0 - 0 D
54%
Benfica H
2 - 2 D
75%
Estoril I
1 - 0 Gy
52%
Braga I
2 - 2 D
69%
Moreirense H
1 - 1 D
50%
Porto I
2 - 2 D
74%
Nacional H
1 - 0 Gy
52%
Vitória SC I
2 - 1 Gy
59%
Arouca H
1 - 0 Gy
57%
Rio Ave I
0 - 0 D
66%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 60.5 vs 52.9), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Osasuna átlag 1.3 és Famalicão átlag 1.2 góllal meccsenként.

Védekezésben Famalicão messze felülmúlja, meccsenként csak 0.8 gólt kapva 5 kapott gól nélküli meccsel, míg Osasuna 1.7-t kap meccsenként.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Famalicão-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 12.0 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Osasuna

Osasuna

VS
Famalicão

Famalicão

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet