Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Osasuna vs Thun

Osasuna vs Thun Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Osasuna vs Thun — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Osasuna Osasuna Hazai Csapat
Thun Thun Vendég Csapat
Osasuna
42.1
V V Gy V D D Gy V D V

Utolsó 10 Mérkőzés

Thun
41.3
V V V Gy V V Gy Gy D Gy

Nyert Kategóriák

5

Osasuna

3

Döntetlen

7

Thun

Teljesítményradar

Osasuna
Thun

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 3D, 5V

40%

4Gy, 1D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.5

15 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-4

-4

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

0%

0 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Budimir (5 gól)
E. Rastoder (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
60.9

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 67.8

37.3

Liga Nehézsége: 49.0, Ellenfél Minősége: 50.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.55

Valós: 1.2 | Kül: -0.35

1.36

Valós: 1.6 | Kül: +0.24

Korrigált Erő
42.1

Támadás: 44.4, Védekezés: 51.8, Forma: 22.2

41.3

Támadás: 46.6, Védekezés: 43.6, Forma: 34.9

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

16-30'

3
1

31-45'

4

46-60'

4

61-75'

3
8

76-90+'

2
Osasuna
Thun
Osasuna

Erő Részletezés

42.1

Összesített

Támadás 44.4
Védekezés 51.8
Forma 22.2
Állandóság 61.3
Thun

Erő Részletezés

41.3

Összesített

Támadás 46.6
Védekezés 43.6
Forma 34.9
Állandóság 39.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

93.0 vs 49.0

Ellenfél Minősége

67.8 vs 50.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Osasuna logo Osasuna
V
Levante (76%)
V
Barcelona (86%)
Gy
Sevilla (58%)
V
Athletic (60%)
D
Betis (68%)
D
Alavés (65%)
Gy
Girona (59%)
V
Real Sociedad (66%)
Thun logo Thun
V
Sion (70%)
V
Basel (55%)
V
Lugano (54%)
Gy
Basel (50%)
V
Lugano (55%)
V
Zürich (37%)
Gy
GC Zürich (27%)
Gy
Young Boys (56%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Levante I
2 - 3 V
76%
Barcelona H
1 - 2 V
86%
Sevilla H
2 - 1 Gy
58%
Athletic I
0 - 1 V
60%
Betis H
1 - 1 D
68%
Alavés I
2 - 2 D
65%
Girona H
1 - 0 Gy
59%
Real Sociedad I
1 - 3 V
66%
Mallorca H
2 - 2 D
68%
Valencia I
0 - 1 V
72%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Sion I
0 - 2 V
70%
Basel I
1 - 3 V
55%
Lugano H
0 - 1 V
54%
Basel H
3 - 1 Gy
50%
Lugano I
0 - 1 V
55%
Zürich I
1 - 2 V
37%
GC Zürich H
5 - 1 Gy
27%
Young Boys I
2 - 1 Gy
56%
St.Gallen H
2 - 2 D
55%
Luzern H
2 - 1 Gy
47%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Osasuna jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 60.9) összehasonlítva Thun-val (SoS: 37.3). Ez azt jelenti, hogy Osasuna statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Thun tartja a támadó előnyt 1.6 góllal meccsenként Osasuna 1.2-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Osasuna 1.6-t és Thun 1.5-t kapva meccsenként.

Osasuna küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Osasuna

Osasuna

VS
Thun

Thun

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet