Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Panathinaikos vs NAC

Panathinaikos vs NAC Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Panathinaikos vs NAC — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Panathinaikos Panathinaikos Hazai Csapat
NAC NAC Vendég Csapat
Panathinaikos
45.5
V D V D Gy V D Gy Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

NAC
33.2
Gy V V D D V V D V Gy

Nyert Kategóriák

10

Panathinaikos

4

Döntetlen

1

NAC

Teljesítményradar

Panathinaikos
NAC

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 3D, 3V

20%

2Gy, 3D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.9

19 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+1

+1

-11

-11

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Zaroury (2 gól)
M. Nassoh (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 4
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
45.1

Liga Nehézsége: 61.8, Ellenfél Minősége: 58.1

53.8

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 62.3

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.95

Valós: 1.2 | Kül: +0.25

0.91

Valós: 0.8 | Kül: -0.11

Korrigált Erő
45.5

Támadás: 38.0, Védekezés: 60.2, Forma: 38.0

33.2

Támadás: 27.7, Védekezés: 38.1, Forma: 20.8

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

16-30'

1
2

31-45'

2
4

46-60'

1
2

61-75'

2
2

76-90+'

2
Panathinaikos
NAC
Panathinaikos

Erő Részletezés

45.5

Összesített

Támadás 38.0
Védekezés 60.2
Forma 38.0
Állandóság 50.5
NAC

Erő Részletezés

33.2

Összesített

Támadás 27.7
Védekezés 38.1
Forma 20.8
Állandóság 61.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

61.8 vs 80.0

Ellenfél Minősége

58.1 vs 62.3

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Panathinaikos logo Panathinaikos
V
AEK Athens (67%)
D
AEK Athens (62%)
V
Olympiakos (56%)
D
PAOK (59%)
Gy
Asteras (61%)
V
Betis (70%)
D
Panaitolikos (48%)
Gy
Betis (65%)
NAC logo NAC
Gy
Heerenveen (67%)
V
Utrecht (75%)
V
Ajax (62%)
D
Fortuna (61%)
D
Sparta (44%)
V
Zwolle (59%)
V
Go Ahead (70%)
D
Feyenoord (67%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
AEK Athens I
1 - 2 V
67%
AEK Athens H
0 - 0 D
62%
Olympiakos H
0 - 2 V
56%
PAOK I
0 - 0 D
59%
Asteras I
2 - 1 Gy
61%
Betis I
0 - 4 V
70%
Panaitolikos H
0 - 0 D
48%
Betis H
1 - 0 Gy
65%
Levadiakos I
4 - 1 Gy
49%
OFI H
4 - 1 Gy
44%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Heerenveen H
2 - 0 Gy
67%
Utrecht I
0 - 2 V
75%
Ajax H
0 - 2 V
62%
Fortuna I
1 - 1 D
61%
Sparta H
0 - 0 D
44%
Zwolle I
1 - 2 V
59%
Go Ahead I
0 - 6 V
70%
Feyenoord H
3 - 3 D
67%
Telstar I
0 - 3 V
69%
Volendam H
1 - 0 Gy
49%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 45.1 vs 53.8), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Panathinaikos tartja a támadó előnyt 1.2 góllal meccsenként NAC 0.8-jával szemben.

Panathinaikos védekezési előnyben van, 1.1-t kapva meccsenként NAC 1.9-jával szemben.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

Panathinaikos-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 12.3 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Panathinaikos

Panathinaikos

VS
NAC

NAC

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet