Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Pardubice vs Standard

Pardubice vs Standard Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Pardubice vs Standard — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Pardubice Pardubice Hazai Csapat
Standard Standard Vendég Csapat
Pardubice
55.2
V Gy Gy Gy Gy Gy V Gy D V

Utolsó 10 Mérkőzés

Standard
65.8
Gy Gy D V Gy V Gy D D Gy

Nyert Kategóriák

3

Pardubice

2

Döntetlen

10

Standard

Teljesítményradar

Pardubice
Standard

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
60%

6Gy, 1D, 3V

50%

5Gy, 3D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+2

+2

+8

+8

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
V. Patrák (5 gól)
C. Nielsen (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 14
Hazai Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
67%

4Gy / 6 mérkőzés

67%

4Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.6

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 50.6

66.9

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 51.8

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

100%

1Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.49

Valós: 1.4 | Kül: -0.09

1.77

Valós: 1.7 | Kül: -0.07

Korrigált Erő
55.2

Támadás: 48.3, Védekezés: 62.2, Forma: 62.2

65.8

Támadás: 66.2, Védekezés: 81.8, Forma: 58.5

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1

16-30'

4

31-45'

3
2

46-60'

2
3

61-75'

4
3

76-90+'

8
Pardubice
Standard
Pardubice

Erő Részletezés

55.2

Összesített

Támadás 48.3
Védekezés 62.2
Forma 62.2
Állandóság 43.3
Standard

Erő Részletezés

65.8

Összesített

Támadás 66.2
Védekezés 81.8
Forma 58.5
Állandóság 53.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

58.0 vs 59.5

Ellenfél Minősége

50.6 vs 51.8

Topcsapatok Ellen

0% vs 100%
Pardubice logo Pardubice
V
Karviná (43%)
Gy
Karviná (48%)
Gy
Zlín (41%)
Gy
Plzeň (64%)
Gy
Olomouc (46%)
Gy
Dukla (51%)
V
Ml. Boleslav (66%)
Gy
Karviná (48%)
Standard logo Standard
Gy
OHL (35%)
Gy
Antwerp (45%)
D
Genk (54%)
V
Antwerp (40%)
Gy
Charleroi (51%)
V
Westerlo (57%)
Gy
OHL (52%)
D
Westerlo (57%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Karviná H
1 - 3 V
43%
Karviná I
2 - 1 Gy
48%
Zlín H
3 - 1 Gy
41%
Plzeň I
1 - 0 Gy
64%
Olomouc H
2 - 1 Gy
46%
Dukla I
2 - 0 Gy
51%
Ml. Boleslav I
0 - 2 V
66%
Karviná I
2 - 1 Gy
48%
Teplice H
1 - 1 D
49%
Slovácko I
0 - 2 V
50%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
OHL H
2 - 1 Gy
35%
Antwerp I
5 - 0 Gy
45%
Genk I
1 - 1 D
54%
Antwerp H
1 - 2 V
40%
Charleroi I
2 - 1 Gy
51%
Westerlo H
1 - 2 V
57%
OHL I
3 - 1 Gy
52%
Westerlo H
0 - 0 D
57%
Antwerp I
1 - 1 D
57%
ZW I
1 - 0 Gy
70%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Standard jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 66.9) összehasonlítva Pardubice-val (SoS: 53.6). Ez azt jelenti, hogy Standard statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Standard tartja a támadó előnyt 1.7 góllal meccsenként Pardubice 1.4-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Pardubice 1.2-t és Standard 0.9-t kapva meccsenként.

Pardubice nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Standard erős idegenbeli csapat 67%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Standard-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 10.6 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Pardubice

Pardubice

VS
Standard

Standard

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet