Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Pardubice vs Zlín

Pardubice vs Zlín Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Pardubice vs Zlín — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Pardubice Pardubice Hazai Csapat
Zlín Zlín Vendég Csapat
Pardubice
55.2
V Gy Gy Gy Gy Gy V Gy D V

Utolsó 10 Mérkőzés

Zlín
37.7
V D Gy V Gy V V V V Gy

Nyert Kategóriák

6

Pardubice

3

Döntetlen

6

Zlín

Teljesítményradar

Pardubice
Zlín

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
60%

6Gy, 1D, 3V

30%

3Gy, 1D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

2.5

25 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+2

+2

-9

-9

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

90%

9 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
V. Patrák (5 gól)
T. Poznar (6 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

50%

3Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
67%

4Gy / 6 mérkőzés

0%

0Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.6

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 50.6

55.7

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 54.1

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.49

Valós: 1.4 | Kül: -0.09

1.65

Valós: 1.6 | Kül: -0.05

Korrigált Erő
55.2

Támadás: 48.3, Védekezés: 62.2, Forma: 62.2

37.7

Támadás: 56.4, Védekezés: 17.6, Forma: 31.7

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

3
1

16-30'

1
4

31-45'

4
2

46-60'

1
3

61-75'

3
3

76-90+'

4
Pardubice
Zlín
Pardubice

Erő Részletezés

55.2

Összesített

Támadás 48.3
Védekezés 62.2
Forma 62.2
Állandóság 43.3
Zlín

Erő Részletezés

37.7

Összesített

Támadás 56.4
Védekezés 17.6
Forma 31.7
Állandóság 46.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

58.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

50.6 vs 54.1

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Pardubice logo Pardubice
V
Karviná (43%)
Gy
Karviná (48%)
Gy
Zlín (41%)
Gy
Plzeň (64%)
Gy
Olomouc (46%)
Gy
Dukla (51%)
V
Ml. Boleslav (66%)
Gy
Karviná (48%)
Zlín logo Zlín
V
Teplice (49%)
D
Ml. Boleslav (66%)
Gy
Dukla (46%)
V
Pardubice (62%)
Gy
Teplice (49%)
V
Bohemians (58%)
V
Jablonec (44%)
V
Slavia Prague (69%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Karviná H
1 - 3 V
43%
Karviná I
2 - 1 Gy
48%
Zlín H
3 - 1 Gy
41%
Plzeň I
1 - 0 Gy
64%
Olomouc H
2 - 1 Gy
46%
Dukla I
2 - 0 Gy
51%
Ml. Boleslav I
0 - 2 V
66%
Karviná I
2 - 1 Gy
48%
Teplice H
1 - 1 D
49%
Slovácko I
0 - 2 V
50%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Teplice H
2 - 4 V
49%
Ml. Boleslav I
1 - 1 D
66%
Dukla H
2 - 1 Gy
46%
Pardubice I
1 - 3 V
62%
Teplice H
3 - 2 Gy
49%
Bohemians I
1 - 2 V
58%
Jablonec H
0 - 3 V
44%
Slavia Prague H
1 - 3 V
69%
Ostrava I
2 - 6 V
39%
Plzeň H
3 - 0 Gy
59%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 53.6 vs 55.7), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Pardubice átlag 1.4 és Zlín átlag 1.6 góllal meccsenként.

Védekezésben Pardubice messze felülmúlja, meccsenként csak 1.2 gólt kapva 2 kapott gól nélküli meccsel, míg Zlín 2.5-t kap meccsenként.

Pardubice nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Zlín nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Pardubice erős idegenbeli csapat 67%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.3 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Pardubice emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (55.2 vs 37.7) irányítania kellene a meccset.

A legutóbbi Czech First League mérkőzésen (2026-04-25) a Pardubice 3-1 arányban győzött. A Pardubice otthon aratta ezt a győzelmet. A Zlín bosszúra szomjazik ezért a vereségért. A Pardubice pszichológiai előnnyel bír e győzelem után.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Pardubice

Pardubice

VS
Zlín

Zlín

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet