Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Paris FC vs Betis

Paris FC vs Betis Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Paris FC vs Betis — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Paris FC Paris FC Hazai Csapat
Betis Betis Vendég Csapat
Paris FC
65.0
V Gy V Gy Gy D Gy D D Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Betis
51.0
Gy D Gy D Gy V D D D V

Nyert Kategóriák

10

Paris FC

2

Döntetlen

3

Betis

Teljesítményradar

Paris FC
Betis

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 3D, 2V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+9

+9

+2

+2

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Munetsi (3 gól)
A. Ezzalzouli (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
80%

4Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
62.9

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 63.6

58.5

Liga Nehézsége: 91.4, Ellenfél Minősége: 62.7

Topcsapatok Ellen
25%

1Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.35

Valós: 1.8 | Kül: -0.55

2.18

Valós: 1.6 | Kül: -0.58

Korrigált Erő
65.0

Támadás: 67.7, Védekezés: 79.0, Forma: 56.5

51.0

Támadás: 57.9, Védekezés: 57.9, Forma: 32.5

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

3
5

16-30'

3
1

31-45'

2
1

46-60'

2
5

61-75'

4
3

76-90+'

2
Paris FC
Betis
Paris FC

Erő Részletezés

65.0

Összesített

Támadás 67.7
Védekezés 79.0
Forma 56.5
Állandóság 53.2
Betis

Erő Részletezés

51.0

Összesített

Támadás 57.9
Védekezés 57.9
Forma 32.5
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

86.0 vs 91.4

Ellenfél Minősége

63.6 vs 62.7

Topcsapatok Ellen

25% vs 0%
Paris FC logo Paris FC
V
Rennes (80%)
Gy
Brest (56%)
V
Lille (73%)
Gy
Metz (48%)
Gy
Monaco (72%)
D
Lorient (69%)
Gy
Le Havre (53%)
D
Strasbourg (60%)
Betis logo Betis
Gy
Elche (61%)
D
Real Sociedad (66%)
Gy
Oviedo (61%)
D
Real Madrid (65%)
Gy
Girona (64%)
V
Braga (66%)
D
Osasuna (63%)
D
Braga (71%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Rennes I
1 - 2 V
80%
Brest H
4 - 0 Gy
56%
Lille H
0 - 1 V
73%
Metz I
3 - 1 Gy
48%
Monaco H
4 - 1 Gy
72%
Lorient I
1 - 1 D
69%
Le Havre H
3 - 2 Gy
53%
Strasbourg I
0 - 0 D
60%
Lyon I
1 - 1 D
70%
Nice H
1 - 0 Gy
55%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Elche H
2 - 1 Gy
61%
Real Sociedad I
2 - 2 D
66%
Oviedo H
3 - 0 Gy
61%
Real Madrid H
1 - 1 D
65%
Girona I
3 - 2 Gy
64%
Braga H
2 - 4 V
66%
Osasuna I
1 - 1 D
63%
Braga I
1 - 1 D
71%
Espanyol H
0 - 0 D
50%
Athletic I
1 - 2 V
60%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 62.9 vs 58.5), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Paris FC átlag 1.8 és Betis átlag 1.6 góllal meccsenként.

Paris FC védekezési előnyben van, 0.9-t kapva meccsenként Betis 1.4-jával szemben.

Paris FC küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 1-t nyerve.

A hazai pálya előnye Paris FC-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.9 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Paris FC-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 14.0 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Paris FC

Paris FC

VS
Betis

Betis

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet