Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Paris SG vs Sturm

Paris SG vs Sturm Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Paris SG vs Sturm — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Paris SG Paris SG Hazai Csapat
Sturm Sturm Vendég Csapat
Paris SG
83.2
Gy D D Gy Gy Gy V Gy Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Sturm
59.4
Gy D D D D D Gy D Gy Gy

Nyert Kategóriák

12

Paris SG

1

Döntetlen

2

Sturm

Teljesítményradar

Paris SG
Sturm

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
70%

7Gy, 2D, 1V

40%

4Gy, 6D, 0V

Gól / Mérkőzés
2.3

23 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+13

+13

+9

+9

Kapott Gól Nélkül
50%

5 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
O. Dembélé (7 gól)
O. Kiteishvili (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 12 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
71%

5Gy / 7 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
67%

2Gy / 3 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
71.4

Liga Nehézsége: 90.4, Ellenfél Minősége: 64.9

52.6

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 51.0

Topcsapatok Ellen
50%

1Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.85

Valós: 2.3 | Kül: -0.55

1.71

Valós: 1.8 | Kül: +0.09

Korrigált Erő
83.2

Támadás: 93.1, Védekezés: 80.9, Forma: 85.0

59.4

Támadás: 61.6, Védekezés: 71.8, Forma: 41.0

Gólidőzítés Elemzése

5

0-15'

5
2

16-30'

1
4

31-45'

5

46-60'

6
3

61-75'

1
4

76-90+'

5
Paris SG
Sturm
Paris SG

Erő Részletezés

83.2

Összesített

Támadás 93.1
Védekezés 80.9
Forma 85.0
Állandóság 63.7
Sturm

Erő Részletezés

59.4

Összesített

Támadás 61.6
Védekezés 71.8
Forma 41.0
Állandóság 71.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

90.4 vs 55.0

Ellenfél Minősége

64.9 vs 51.0

Topcsapatok Ellen

50% vs 0%
Paris SG logo Paris SG
Gy
Brest (56%)
D
Bayern Munich (88%)
D
Lorient (64%)
Gy
Bayern Munich (83%)
Gy
Angers (52%)
Gy
Nantes (51%)
V
Lyon (65%)
Gy
Liverpool (69%)
Sturm logo Sturm
Gy
Hartberg (44%)
D
RB Salzburg (51%)
D
Ausztria (48%)
D
LASK (64%)
D
LASK (69%)
D
Hartberg (39%)
Gy
Rapid Vienna (53%)
D
RB Salzburg (46%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Brest H
1 - 0 Gy
56%
Bayern Munich I
1 - 1 D
88%
Lorient H
2 - 2 D
64%
Bayern Munich H
5 - 4 Gy
83%
Angers I
3 - 0 Gy
52%
Nantes H
3 - 0 Gy
51%
Lyon H
1 - 2 V
65%
Liverpool I
2 - 0 Gy
69%
Liverpool H
2 - 0 Gy
64%
Toulouse H
3 - 1 Gy
57%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Hartberg I
4 - 2 Gy
44%
RB Salzburg I
1 - 1 D
51%
Ausztria H
1 - 1 D
48%
LASK H
1 - 1 D
64%
LASK I
1 - 1 D
69%
Hartberg H
0 - 0 D
39%
Rapid Vienna I
2 - 0 Gy
53%
RB Salzburg H
1 - 1 D
46%
Ausztria I
5 - 2 Gy
53%
Altach H
2 - 0 Gy
43%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Paris SG jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 71.4) összehasonlítva Sturm-val (SoS: 52.6). Ez azt jelenti, hogy Paris SG statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Paris SG tartja a támadó előnyt 2.3 góllal meccsenként Sturm 1.8-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Paris SG 1.0-t és Sturm 0.9-t kapva meccsenként.

Sturm nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Paris SG erős idegenbeli csapat 67%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Paris SG emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (83.2 vs 59.4) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Paris SG

Paris SG

VS
Sturm

Sturm

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet