Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Zwolle vs Sporting

Zwolle vs Sporting Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Zwolle vs Sporting — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Zwolle Zwolle Hazai Csapat
Sporting Sporting Vendég Csapat
Zwolle
36.2
V Gy V D V Gy D D D D

Utolsó 10 Mérkőzés

Sporting
63.8
Gy Gy D D V D Gy V Gy Gy

Nyert Kategóriák

0

Zwolle

5

Döntetlen

10

Sporting

Teljesítményradar

Zwolle
Sporting

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 5D, 3V

50%

5Gy, 3D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

2.2

22 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.0

20 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-9

-9

+11

+11

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
T. Oosting (3 gól)
L. Suárez (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 13
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
52.9

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 59.7

55.6

Liga Nehézsége: 82.6, Ellenfél Minősége: 64.4

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.23

Valós: 1.1 | Kül: -0.13

2.39

Valós: 2.2 | Kül: -0.19

Korrigált Erő
36.2

Támadás: 37.7, Védekezés: 34.3, Forma: 20.6

63.8

Támadás: 77.4, Védekezés: 66.9, Forma: 52.8

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
3

16-30'

3

31-45'

4
2

46-60'

4
1

61-75'

6
4

76-90+'

4
Zwolle
Sporting
Zwolle

Erő Részletezés

36.2

Összesített

Támadás 37.7
Védekezés 34.3
Forma 20.6
Állandóság 67.3
Sporting

Erő Részletezés

63.8

Összesített

Támadás 77.4
Védekezés 66.9
Forma 52.8
Állandóság 53.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

80.0 vs 82.6

Ellenfél Minősége

59.7 vs 64.4

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Zwolle logo Zwolle
V
Fortuna (61%)
Gy
Heracles (36%)
V
PSV (80%)
D
Excelsior (54%)
V
Go Ahead (70%)
Gy
NAC (49%)
D
Groningen (61%)
D
Sparta (49%)
Sporting logo Sporting
Gy
Rio Ave (66%)
Gy
Vitória SC (54%)
D
Tondela (52%)
D
AVS (64%)
V
Benfica (75%)
D
Arsenal (77%)
Gy
Estrela (54%)
V
Arsenal (72%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Fortuna I
2 - 3 V
61%
Heracles H
1 - 0 Gy
36%
PSV I
1 - 6 V
80%
Excelsior H
2 - 2 D
54%
Go Ahead I
0 - 5 V
70%
NAC H
2 - 1 Gy
49%
Groningen H
1 - 1 D
61%
Sparta I
1 - 1 D
49%
Ajax H
0 - 0 D
62%
Utrecht I
1 - 1 D
75%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Rio Ave I
4 - 1 Gy
66%
Vitória SC H
5 - 1 Gy
54%
Tondela H
2 - 2 D
52%
AVS I
1 - 1 D
64%
Benfica H
1 - 2 V
75%
Arsenal I
0 - 0 D
77%
Estrela I
1 - 0 Gy
54%
Arsenal H
0 - 1 V
72%
Santa Clara H
4 - 2 Gy
66%
Alverca I
4 - 1 Gy
64%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 52.9 vs 55.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Sporting támadása más szinten van, átlagosan 2.2 gólt szerezve meccsenként, L. Suárez vezeti 4 góllal. Zwolle csak 1.1-t ér el meccsenként.

Védekezésben Sporting messze felülmúlja, meccsenként csak 1.1 gólt kapva 2 kapott gól nélküli meccsel, míg Zwolle 2.0-t kap meccsenként.

Zwolle küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

Sporting küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

Sporting erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.2 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Sporting emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (63.8 vs 36.2) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Zwolle

Zwolle

VS
Sporting

Sporting

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet