Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Polissya vs Villarreal

Polissya vs Villarreal Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Polissya vs Villarreal — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Polissya Polissya Hazai Csapat
Villarreal Villarreal Vendég Csapat
Polissya
72.0
V Gy Gy Gy V Gy D Gy Gy V

Utolsó 10 Mérkőzés

Villarreal
64.0
D Gy Gy D Gy V Gy D Gy V

Nyert Kategóriák

9

Polissya

3

Döntetlen

3

Villarreal

Teljesítményradar

Polissya
Villarreal

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
60%

6Gy, 1D, 3V

50%

5Gy, 3D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+9

+9

+5

+5

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

0%

0 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

90%

9 / 10 mérkőzés

Gólkirály
O. Hutsuliak (5 gól)
N. Pépé (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 10 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 12 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

100%

4Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
72.4

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 66.4

68.8

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 66.6

Topcsapatok Ellen
40%

2Gy / 5 mérkőzés

33%

1Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.24

Valós: 1.8 | Kül: -0.44

2.18

Valós: 1.8 | Kül: -0.38

Korrigált Erő
72.0

Támadás: 73.4, Védekezés: 85.7, Forma: 73.4

64.0

Támadás: 71.3, Védekezés: 67.3, Forma: 59.4

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

4
4

16-30'

3
4

31-45'

4
1

46-60'

2
5

61-75'

2
2

76-90+'

3
Polissya
Villarreal
Polissya

Erő Részletezés

72.0

Összesített

Támadás 73.4
Védekezés 85.7
Forma 73.4
Állandóság 43.3
Villarreal

Erő Részletezés

64.0

Összesített

Támadás 71.3
Védekezés 67.3
Forma 59.4
Állandóság 53.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

98.0 vs 93.0

Ellenfél Minősége

66.4 vs 66.6

Topcsapatok Ellen

40% vs 33%
Polissya logo Polissya
V
Epitsentr (79%)
Gy
Oleksandria (44%)
Gy
Metalist 1925 (79%)
Gy
Obolon (58%)
V
Shakhtar D (83%)
Gy
SK Poltava (50%)
D
Veres Rivne (62%)
Gy
Kudrivka (60%)
Villarreal logo Villarreal
D
Mallorca (73%)
Gy
Levante (71%)
Gy
Celta Vigo (54%)
D
Oviedo (66%)
Gy
Athletic (60%)
V
Girona (64%)
Gy
Real Sociedad (61%)
D
Alavés (65%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Epitsentr I
2 - 3 V
79%
Oleksandria H
2 - 1 Gy
44%
Metalist 1925 I
1 - 0 Gy
79%
Obolon H
3 - 1 Gy
58%
Shakhtar D I
0 - 1 V
83%
SK Poltava I
4 - 0 Gy
50%
Veres Rivne H
1 - 1 D
62%
Kudrivka I
2 - 0 Gy
60%
Kryvbas KR H
2 - 0 Gy
71%
Dynamo Kyiv H
1 - 2 V
78%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Mallorca I
1 - 1 D
73%
Levante H
5 - 1 Gy
71%
Celta Vigo H
2 - 1 Gy
54%
Oviedo I
1 - 1 D
66%
Athletic I
2 - 1 Gy
60%
Girona I
0 - 1 V
64%
Real Sociedad H
3 - 1 Gy
61%
Alavés I
1 - 1 D
65%
Elche H
2 - 1 Gy
61%
Barcelona I
1 - 4 V
91%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 72.4 vs 68.8), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Polissya átlag 1.8 és Villarreal átlag 1.8 góllal meccsenként.

Polissya védekezési előnyben van, 0.9-t kapva meccsenként Villarreal 1.3-jával szemben.

Polissya küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 2-t nyerve.

Villarreal küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

A hazai pálya előnye Villarreal-nak kedvez, 100%-os hazai győzelmi aránnyal.

Polissya erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.9 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Polissya-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 8.0 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Polissya

Polissya

VS
Villarreal

Villarreal

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet