Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Radnički Krag vs NEC

Radnički Krag vs NEC Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Radnički Krag vs NEC — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Radnički Krag Radnički Krag Hazai Csapat
NEC NEC Vendég Csapat
Radnički Krag
45.7
D D Gy D D D D D V D

Utolsó 10 Mérkőzés

NEC
56.6
V D D D Gy D Gy Gy V D

Nyert Kategóriák

2

Radnički Krag

2

Döntetlen

11

NEC

Teljesítményradar

Radnički Krag
NEC

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
10%

1Gy, 8D, 1V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.5

5 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+3

+3

+4

+4

Kapott Gól Nélkül
60%

6 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
20%

2 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
E. Sokler (4 gól)
B. Linssen (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 4
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.4

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 52.3

67.5

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 65.7

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

50%

1Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.85

Valós: 0.8 | Kül: -0.05

2.04

Valós: 1.7 | Kül: -0.34

Korrigált Erő
45.7

Támadás: 27.6, Védekezés: 86.2, Forma: 10.3

56.6

Támadás: 66.6, Védekezés: 66.6, Forma: 35.2

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

2

16-30'

4

31-45'

3
3

46-60'

3
1

61-75'

3

76-90+'

4
Radnički Krag
NEC
Radnički Krag

Erő Részletezés

45.7

Összesített

Támadás 27.6
Védekezés 86.2
Forma 10.3
Állandóság 85.3
NEC

Erő Részletezés

56.6

Összesített

Támadás 66.6
Védekezés 66.6
Forma 35.2
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 80.0

Ellenfél Minősége

52.3 vs 65.7

Topcsapatok Ellen

0% vs 50%
Radnički Krag logo Radnički Krag
D
FK IMT (63%)
D
TSC (56%)
Gy
Spartak (28%)
D
Mladost Lučani (53%)
D
Radnički Niš (44%)
D
Čukarički (50%)
D
Mladost Lučani (48%)
D
TSC (60%)
NEC logo NEC
V
Groningen (66%)
D
Telstar (64%)
D
Twente (81%)
D
Feyenoord (67%)
Gy
Excelsior (60%)
D
Heerenveen (67%)
Gy
PSV (80%)
Gy
Volendam (49%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
FK IMT I
0 - 0 D
63%
TSC H
2 - 2 D
56%
Spartak H
4 - 0 Gy
28%
Mladost Lučani I
0 - 0 D
53%
Radnički Niš H
1 - 1 D
44%
Čukarički I
0 - 0 D
50%
Mladost Lučani H
1 - 1 D
48%
TSC I
0 - 0 D
60%
Vojvodina H
0 - 1 V
63%
OFK I
0 - 0 D
58%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Groningen I
1 - 2 V
66%
Telstar H
1 - 1 D
64%
Twente I
1 - 1 D
81%
Feyenoord H
1 - 1 D
67%
Excelsior I
2 - 0 Gy
60%
Heerenveen H
2 - 2 D
67%
PSV I
3 - 2 Gy
80%
Volendam H
3 - 0 Gy
49%
Fortuna H
2 - 3 V
56%
Ajax I
1 - 1 D
67%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

NEC jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 67.5) összehasonlítva Radnički Krag-val (SoS: 53.4). Ez azt jelenti, hogy NEC statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

NEC tartja a támadó előnyt 1.7 góllal meccsenként Radnički Krag 0.8-jával szemben.

Védekezésben Radnički Krag messze felülmúlja, meccsenként csak 0.5 gólt kapva 6 kapott gól nélküli meccsel, míg NEC 1.3-t kap meccsenként.

Radnički Krag nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.1 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

NEC-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 10.9 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Radnički Krag

Radnički Krag

VS
NEC

NEC

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet