Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Radnički Niš vs Go Ahead

Radnički Niš vs Go Ahead Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Radnički Niš vs Go Ahead — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Radnički Niš Radnički Niš Hazai Csapat
Go Ahead Go Ahead Vendég Csapat
Radnički Niš
36.1
Gy Gy V Gy D V V V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Go Ahead
56.1
V D D D Gy V Gy V Gy Gy

Nyert Kategóriák

1

Radnički Niš

4

Döntetlen

10

Go Ahead

Teljesítményradar

Radnički Niš
Go Ahead

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 2D, 5V

40%

4Gy, 3D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

2.0

20 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-5

-5

+8

+8

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Shestyuk (5 gól)
J. Breum (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 12
Hazai Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

50%

3Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
17%

1Gy / 6 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
40.6

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 53.2

53.2

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 60.7

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.09

Valós: 1.1 | Kül: +0.01

2.0

Valós: 2.0 | Kül: 0.0

Korrigált Erő
36.1

Támadás: 33.2, Védekezés: 42.3, Forma: 27.2

56.1

Támadás: 68.8, Védekezés: 61.9, Forma: 41.3

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

4

16-30'

2
3

31-45'

2
4

46-60'

5
2

61-75'

4
2

76-90+'

3
Radnički Niš
Go Ahead
Radnički Niš

Erő Részletezés

36.1

Összesített

Támadás 33.2
Védekezés 42.3
Forma 27.2
Állandóság 49.3
Go Ahead

Erő Részletezés

56.1

Összesített

Támadás 68.8
Védekezés 61.9
Forma 41.3
Állandóság 50.5

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 80.0

Ellenfél Minősége

53.2 vs 60.7

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Radnički Niš logo Radnički Niš
Gy
Mladost Lučani (48%)
Gy
Napredak (34%)
V
FK IMT (63%)
Gy
Javor (52%)
D
Radnički Krag (57%)
V
Vojvodina (68%)
V
OFK (53%)
V
Red Star (74%)
Go Ahead logo Go Ahead
V
PSV (75%)
D
Sparta (49%)
D
AZ (67%)
D
Groningen (66%)
Gy
Zwolle (54%)
V
Utrecht (75%)
Gy
NAC (49%)
V
Twente (76%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Mladost Lučani H
1 - 0 Gy
48%
Napredak I
1 - 0 Gy
34%
FK IMT I
0 - 2 V
63%
Javor H
3 - 2 Gy
52%
Radnički Krag I
1 - 1 D
57%
Vojvodina I
2 - 3 V
68%
OFK H
1 - 2 V
53%
Red Star I
0 - 2 V
74%
Spartak H
0 - 2 V
28%
Radnik I
2 - 2 D
55%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
PSV H
1 - 4 V
75%
Sparta I
2 - 2 D
49%
AZ H
0 - 0 D
67%
Groningen I
0 - 0 D
66%
Zwolle H
5 - 0 Gy
54%
Utrecht I
0 - 2 V
75%
NAC H
6 - 0 Gy
49%
Twente H
1 - 4 V
76%
Excelsior I
1 - 0 Gy
60%
Heracles H
4 - 0 Gy
36%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Go Ahead jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 53.2) összehasonlítva Radnički Niš-val (SoS: 40.6). Ez azt jelenti, hogy Go Ahead statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Go Ahead tartja a támadó előnyt 2.0 góllal meccsenként Radnički Niš 1.1-jával szemben.

Go Ahead védekezési előnyben van, 1.2-t kapva meccsenként Radnički Niš 1.6-jával szemben.

Go Ahead küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Go Ahead emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (56.1 vs 36.1) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Radnički Niš

Radnički Niš

VS
Go Ahead

Go Ahead

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet