Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Radnički Niš vs Paris FC

Radnički Niš vs Paris FC Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Radnički Niš vs Paris FC — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Radnički Niš Radnički Niš Hazai Csapat
Paris FC Paris FC Vendég Csapat
Radnički Niš
36.1
Gy Gy V Gy D V V V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Paris FC
65.0
V Gy V Gy Gy D Gy D D Gy

Nyert Kategóriák

1

Radnički Niš

1

Döntetlen

13

Paris FC

Teljesítményradar

Radnički Niš
Paris FC

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 2D, 5V

50%

5Gy, 3D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-5

-5

+9

+9

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Shestyuk (5 gól)
M. Munetsi (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

80%

4Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
17%

1Gy / 6 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
40.6

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 53.2

62.9

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 63.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.09

Valós: 1.1 | Kül: +0.01

2.35

Valós: 1.8 | Kül: -0.55

Korrigált Erő
36.1

Támadás: 33.2, Védekezés: 42.3, Forma: 27.2

65.0

Támadás: 67.7, Védekezés: 79.0, Forma: 56.5

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

3

16-30'

5
3

31-45'

1
4

46-60'

1
2

61-75'

5
2

76-90+'

3
Radnički Niš
Paris FC
Radnički Niš

Erő Részletezés

36.1

Összesített

Támadás 33.2
Védekezés 42.3
Forma 27.2
Állandóság 49.3
Paris FC

Erő Részletezés

65.0

Összesített

Támadás 67.7
Védekezés 79.0
Forma 56.5
Állandóság 53.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 86.0

Ellenfél Minősége

53.2 vs 63.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 25%
Radnički Niš logo Radnički Niš
Gy
Mladost Lučani (48%)
Gy
Napredak (34%)
V
FK IMT (63%)
Gy
Javor (52%)
D
Radnički Krag (57%)
V
Vojvodina (68%)
V
OFK (53%)
V
Red Star (74%)
Paris FC logo Paris FC
V
Rennes (80%)
Gy
Brest (56%)
V
Lille (73%)
Gy
Metz (48%)
Gy
Monaco (72%)
D
Lorient (69%)
Gy
Le Havre (53%)
D
Strasbourg (60%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Mladost Lučani H
1 - 0 Gy
48%
Napredak I
1 - 0 Gy
34%
FK IMT I
0 - 2 V
63%
Javor H
3 - 2 Gy
52%
Radnički Krag I
1 - 1 D
57%
Vojvodina I
2 - 3 V
68%
OFK H
1 - 2 V
53%
Red Star I
0 - 2 V
74%
Spartak H
0 - 2 V
28%
Radnik I
2 - 2 D
55%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Rennes I
1 - 2 V
80%
Brest H
4 - 0 Gy
56%
Lille H
0 - 1 V
73%
Metz I
3 - 1 Gy
48%
Monaco H
4 - 1 Gy
72%
Lorient I
1 - 1 D
69%
Le Havre H
3 - 2 Gy
53%
Strasbourg I
0 - 0 D
60%
Lyon I
1 - 1 D
70%
Nice H
1 - 0 Gy
55%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Paris FC jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 62.9) összehasonlítva Radnički Niš-val (SoS: 40.6). Ez azt jelenti, hogy Paris FC statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Paris FC tartja a támadó előnyt 1.8 góllal meccsenként Radnički Niš 1.1-jával szemben.

Paris FC védekezési előnyben van, 0.9-t kapva meccsenként Radnički Niš 1.6-jával szemben.

Paris FC küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 1-t nyerve.

A hazai pálya előnye Paris FC-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Paris FC emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (65.0 vs 36.1) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Radnički Niš

Radnički Niš

VS
Paris FC

Paris FC

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet