Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Radomiak vs Anderlecht

Radomiak vs Anderlecht Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Radomiak vs Anderlecht — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Radomiak Radomiak Hazai Csapat
Anderlecht Anderlecht Vendég Csapat
Radomiak
49.9
D Gy Gy Gy V D V D V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Anderlecht
34.9
D V V V Gy Gy V V V D

Nyert Kategóriák

8

Radomiak

2

Döntetlen

5

Anderlecht

Teljesítményradar

Radomiak
Anderlecht

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 3D, 3V

20%

2Gy, 2D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

2.1

21 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+2

+2

-7

-7

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

0%

0 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
R. Wolski (3 gól)
M. Cvetković (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
50%

3Gy / 6 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
54.0

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 52.0

44.5

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 59.1

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.12

Valós: 1.2 | Kül: +0.08

1.41

Valós: 1.4 | Kül: -0.01

Korrigált Erő
49.9

Támadás: 41.6, Védekezés: 69.3, Forma: 41.6

34.9

Támadás: 44.1, Védekezés: 28.4, Forma: 18.9

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

1
1

16-30'

1
1

31-45'

2
2

46-60'

2
2

61-75'

2
3

76-90+'

6
Radomiak
Anderlecht
Radomiak

Erő Részletezés

49.9

Összesített

Támadás 41.6
Védekezés 69.3
Forma 41.6
Állandóság 50.5
Anderlecht

Erő Részletezés

34.9

Összesített

Támadás 44.1
Védekezés 28.4
Forma 18.9
Állandóság 59.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

57.0 vs 59.5

Ellenfél Minősége

52.0 vs 59.1

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Radomiak logo Radomiak
D
Cracovia (45%)
Gy
Lechia (46%)
Gy
Wisła Płock (47%)
Gy
Widzew (54%)
V
Zagłębie (54%)
D
Motor (54%)
V
Piast (58%)
D
Legia (59%)
Anderlecht logo Anderlecht
D
Gent (51%)
V
Club Brugge (66%)
V
R. Union SG (64%)
V
Sint-Truiden (49%)
Gy
Mechelen (34%)
Gy
Gent (58%)
V
Club Brugge (83%)
V
Cercle Brugge (58%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Cracovia I
0 - 0 D
45%
Lechia H
3 - 1 Gy
46%
Wisła Płock I
1 - 0 Gy
47%
Widzew H
2 - 1 Gy
54%
Zagłębie I
0 - 1 V
54%
Motor H
1 - 1 D
54%
Piast I
1 - 3 V
58%
Legia H
1 - 1 D
59%
GKS Katowice H
0 - 1 V
59%
Arka H
3 - 1 Gy
44%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Gent I
1 - 1 D
51%
Club Brugge H
1 - 3 V
66%
R. Union SG H
1 - 3 V
64%
Sint-Truiden I
0 - 2 V
49%
Mechelen I
2 - 1 Gy
34%
Gent H
3 - 1 Gy
58%
Club Brugge I
2 - 4 V
83%
Cercle Brugge H
2 - 3 V
58%
Mechelen I
0 - 1 V
45%
Club Brugge I
2 - 2 D
83%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 54.0 vs 44.5), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Radomiak átlag 1.2 és Anderlecht átlag 1.4 góllal meccsenként.

Védekezésben Radomiak messze felülmúlja, meccsenként csak 1.0 gólt kapva 2 kapott gól nélküli meccsel, míg Anderlecht 2.1-t kap meccsenként.

Radomiak nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.9 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Radomiak emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (49.9 vs 34.9) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Radomiak

Radomiak

VS
Anderlecht

Anderlecht

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet