Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Radomiak vs Nacional

Radomiak vs Nacional Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Radomiak vs Nacional — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Radomiak Radomiak Hazai Csapat
Nacional Nacional Vendég Csapat
Radomiak
49.9
D Gy Gy Gy V D V D V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Nacional
40.8
V V Gy Gy V Gy V V D V

Nyert Kategóriák

11

Radomiak

3

Döntetlen

1

Nacional

Teljesítményradar

Radomiak
Nacional

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 3D, 3V

30%

3Gy, 1D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+2

+2

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
R. Wolski (3 gól)
J. Ramírez (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 4
Hazai Győzelem
50%

3Gy / 6 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
54.0

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 52.0

53.1

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 61.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.12

Valós: 1.2 | Kül: +0.08

0.96

Valós: 0.8 | Kül: -0.16

Korrigált Erő
49.9

Támadás: 41.6, Védekezés: 69.3, Forma: 41.6

40.8

Támadás: 27.5, Védekezés: 65.3, Forma: 30.9

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

1
2

46-60'

1
2

61-75'

3
3

76-90+'

Radomiak
Nacional
Radomiak

Erő Részletezés

49.9

Összesített

Támadás 41.6
Védekezés 69.3
Forma 41.6
Állandóság 50.5
Nacional

Erő Részletezés

40.8

Összesített

Támadás 27.5
Védekezés 65.3
Forma 30.9
Állandóság 46.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

57.0 vs 79.0

Ellenfél Minősége

52.0 vs 61.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Radomiak logo Radomiak
D
Cracovia (45%)
Gy
Lechia (46%)
Gy
Wisła Płock (47%)
Gy
Widzew (54%)
V
Zagłębie (54%)
D
Motor (54%)
V
Piast (58%)
D
Legia (59%)
Nacional logo Nacional
V
Santa Clara (71%)
V
AVS (59%)
Gy
Tondela (57%)
Gy
Alverca (59%)
V
Benfica (80%)
Gy
Estrela (49%)
V
Famalicão (74%)
V
Estoril (47%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Cracovia I
0 - 0 D
45%
Lechia H
3 - 1 Gy
46%
Wisła Płock I
1 - 0 Gy
47%
Widzew H
2 - 1 Gy
54%
Zagłębie I
0 - 1 V
54%
Motor H
1 - 1 D
54%
Piast I
1 - 3 V
58%
Legia H
1 - 1 D
59%
GKS Katowice H
0 - 1 V
59%
Arka H
3 - 1 Gy
44%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Santa Clara I
0 - 2 V
71%
AVS H
1 - 2 V
59%
Tondela I
2 - 0 Gy
57%
Alverca H
1 - 0 Gy
59%
Benfica I
0 - 2 V
80%
Estrela H
2 - 0 Gy
49%
Famalicão I
0 - 1 V
74%
Estoril H
0 - 1 V
47%
Moreirense I
1 - 1 D
55%
Braga H
1 - 2 V
64%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 54.0 vs 53.1), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Radomiak tartja a támadó előnyt 1.2 góllal meccsenként Nacional 0.8-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Radomiak 1.0-t és Nacional 1.1-t kapva meccsenként.

Radomiak nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Nacional küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.0 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Radomiak-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 9.1 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Radomiak

Radomiak

VS
Nacional

Nacional

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet