Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Raków vs Fenerbahçe

Raków vs Fenerbahçe Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Raków vs Fenerbahçe — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Raków Raków Hazai Csapat
Fenerbahçe Fenerbahçe Vendég Csapat
Raków
53.7
Gy Gy Gy D D D V V V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Fenerbahçe
69.6
Gy Gy V D Gy Gy Gy V Gy D

Nyert Kategóriák

2

Raków

2

Döntetlen

11

Fenerbahçe

Teljesítményradar

Raków
Fenerbahçe

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 3D, 3V

60%

6Gy, 2D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

2.2

22 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+4

+4

+9

+9

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
J. Braut Brunes (5 gól)
Talisca (6 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 17
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

80%

4Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
57.2

Liga Nehézsége: 61.2, Ellenfél Minősége: 54.5

64.1

Liga Nehézsége: 72.0, Ellenfél Minősége: 58.8

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.68

Valós: 1.6 | Kül: -0.08

2.42

Valós: 2.2 | Kül: -0.22

Korrigált Erő
53.7

Támadás: 57.2, Védekezés: 64.3, Forma: 42.9

69.6

Támadás: 83.7, Védekezés: 64.7, Forma: 68.5

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

2
1

16-30'

1
2

31-45'

1
5

46-60'

5
1

61-75'

6
5

76-90+'

7
Raków
Fenerbahçe
Raków

Erő Részletezés

53.7

Összesített

Támadás 57.2
Védekezés 64.3
Forma 42.9
Állandóság 50.5
Fenerbahçe

Erő Részletezés

69.6

Összesített

Támadás 83.7
Védekezés 64.7
Forma 68.5
Állandóság 52.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

61.2 vs 72.0

Ellenfél Minősége

54.5 vs 58.8

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Raków logo Raków
Gy
Kielce (43%)
Gy
Lechia (51%)
Gy
Cracovia (40%)
D
Motor (59%)
D
Widzew (54%)
D
Legia (64%)
V
Fiorentina (61%)
V
Górnik (58%)
Fenerbahçe logo Fenerbahçe
Gy
Konyaspor (66%)
Gy
Başakşehir (66%)
V
Galatasaray (69%)
D
Rize (59%)
Gy
Kayseri (49%)
Gy
Beşiktaş (60%)
Gy
Gaziantep (49%)
V
Fatih (60%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Kielce H
2 - 0 Gy
43%
Lechia I
2 - 1 Gy
51%
Cracovia H
4 - 1 Gy
40%
Motor I
1 - 1 D
59%
Widzew H
1 - 1 D
54%
Legia I
1 - 1 D
64%
Fiorentina H
1 - 2 V
61%
Górnik I
1 - 3 V
58%
Fiorentina I
1 - 2 V
66%
Pogoń H
2 - 0 Gy
49%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Konyaspor I
3 - 0 Gy
66%
Başakşehir H
3 - 1 Gy
66%
Galatasaray I
0 - 3 V
69%
Rize H
2 - 2 D
59%
Kayseri I
4 - 0 Gy
49%
Beşiktaş H
1 - 0 Gy
60%
Gaziantep H
4 - 1 Gy
49%
Fatih I
0 - 2 V
60%
Samsunspor H
3 - 2 Gy
62%
Antalyaspor I
2 - 2 D
48%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 57.2 vs 64.1), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Fenerbahçe tartja a támadó előnyt 2.2 góllal meccsenként Raków 1.6-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Raków 1.2-t és Fenerbahçe 1.3-t kapva meccsenként.

Raków nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Fenerbahçe nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A hazai pálya előnye Fenerbahçe-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.1 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Fenerbahçe emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (69.6 vs 53.7) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Raków

Raków

VS
Fenerbahçe

Fenerbahçe

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet