Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Raków vs Heerenveen

Raków vs Heerenveen Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Raków vs Heerenveen — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Raków Raków Hazai Csapat
Heerenveen Heerenveen Vendég Csapat
Raków
53.7
Gy Gy Gy D D D V V V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Heerenveen
57.1
V Gy Gy V Gy D Gy Gy Gy V

Nyert Kategóriák

4

Raków

4

Döntetlen

7

Heerenveen

Teljesítményradar

Raków
Heerenveen

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 3D, 3V

60%

6Gy, 1D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+4

+4

+4

+4

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
J. Braut Brunes (5 gól)
J. Trenskow (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 10 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

100%

4Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
57.2

Liga Nehézsége: 61.2, Ellenfél Minősége: 54.5

52.6

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 58.9

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.68

Valós: 1.6 | Kül: -0.08

2.03

Valós: 1.8 | Kül: -0.23

Korrigált Erő
53.7

Támadás: 57.2, Védekezés: 64.3, Forma: 42.9

57.1

Támadás: 61.6, Védekezés: 54.7, Forma: 61.6

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1
1

16-30'

3
2

31-45'

5
5

46-60'

4
1

61-75'

3
5

76-90+'

2
Raków
Heerenveen
Raków

Erő Részletezés

53.7

Összesített

Támadás 57.2
Védekezés 64.3
Forma 42.9
Állandóság 50.5
Heerenveen

Erő Részletezés

57.1

Összesített

Támadás 61.6
Védekezés 54.7
Forma 61.6
Állandóság 43.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

61.2 vs 80.0

Ellenfél Minősége

54.5 vs 58.9

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Raków logo Raków
Gy
Kielce (43%)
Gy
Lechia (51%)
Gy
Cracovia (40%)
D
Motor (59%)
D
Widzew (54%)
D
Legia (64%)
V
Fiorentina (61%)
V
Górnik (58%)
Heerenveen logo Heerenveen
V
NAC (54%)
Gy
Volendam (54%)
Gy
Fortuna (56%)
V
AZ (72%)
Gy
Heracles (36%)
D
NEC (69%)
Gy
Telstar (64%)
Gy
Excelsior (60%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Kielce H
2 - 0 Gy
43%
Lechia I
2 - 1 Gy
51%
Cracovia H
4 - 1 Gy
40%
Motor I
1 - 1 D
59%
Widzew H
1 - 1 D
54%
Legia I
1 - 1 D
64%
Fiorentina H
1 - 2 V
61%
Górnik I
1 - 3 V
58%
Fiorentina I
1 - 2 V
66%
Pogoń H
2 - 0 Gy
49%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
NAC I
0 - 2 V
54%
Volendam I
2 - 0 Gy
54%
Fortuna H
2 - 1 Gy
56%
AZ I
0 - 3 V
72%
Heracles H
4 - 1 Gy
36%
NEC I
2 - 2 D
69%
Telstar H
3 - 0 Gy
64%
Excelsior I
2 - 1 Gy
60%
Sparta H
2 - 1 Gy
44%
PSV I
1 - 3 V
80%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 57.2 vs 52.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Raków átlag 1.6 és Heerenveen átlag 1.8 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Raków 1.2-t és Heerenveen 1.4-t kapva meccsenként.

Raków nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A hazai pálya előnye Heerenveen-nak kedvez, 100%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Raków

Raków

VS
Heerenveen

Heerenveen

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet