Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Raków vs Midtjylland

Raków vs Midtjylland Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Raków vs Midtjylland — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Raków Raków Hazai Csapat
Midtjylland Midtjylland Vendég Csapat
Raków
53.7
Gy Gy Gy D D D V V V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Midtjylland
43.7
D D D Gy Gy Gy D D V V

Nyert Kategóriák

9

Raków

4

Döntetlen

2

Midtjylland

Teljesítményradar

Raków
Midtjylland

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 3D, 3V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+4

+4

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
J. Braut Brunes (5 gól)
M. Erlić (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
57.2

Liga Nehézsége: 61.2, Ellenfél Minősége: 54.5

42.6

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 55.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.68

Valós: 1.6 | Kül: -0.08

1.36

Valós: 1.3 | Kül: -0.06

Korrigált Erő
53.7

Támadás: 57.2, Védekezés: 64.3, Forma: 42.9

43.7

Támadás: 40.1, Védekezés: 55.6, Forma: 27.8

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

1
5

46-60'

4
1

61-75'

2
5

76-90+'

4
Raków
Midtjylland
Raków

Erő Részletezés

53.7

Összesített

Támadás 57.2
Védekezés 64.3
Forma 42.9
Állandóság 50.5
Midtjylland

Erő Részletezés

43.7

Összesített

Támadás 40.1
Védekezés 55.6
Forma 27.8
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

61.2 vs 58.0

Ellenfél Minősége

54.5 vs 55.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Raków logo Raków
Gy
Kielce (43%)
Gy
Lechia (51%)
Gy
Cracovia (40%)
D
Motor (59%)
D
Widzew (54%)
D
Legia (64%)
V
Fiorentina (61%)
V
Górnik (58%)
Midtjylland logo Midtjylland
D
Nordsjælland (60%)
D
Viborg (50%)
D
AGF (62%)
Gy
Sønderjyske (48%)
Gy
AGF (57%)
Gy
Brøndby (49%)
D
Sønderjyske (43%)
D
Viborg (55%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Kielce H
2 - 0 Gy
43%
Lechia I
2 - 1 Gy
51%
Cracovia H
4 - 1 Gy
40%
Motor I
1 - 1 D
59%
Widzew H
1 - 1 D
54%
Legia I
1 - 1 D
64%
Fiorentina H
1 - 2 V
61%
Górnik I
1 - 3 V
58%
Fiorentina I
1 - 2 V
66%
Pogoń H
2 - 0 Gy
49%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Nordsjælland I
0 - 0 D
60%
Viborg H
3 - 3 D
50%
AGF I
0 - 0 D
62%
Sønderjyske I
2 - 1 Gy
48%
AGF H
2 - 1 Gy
57%
Brøndby I
2 - 1 Gy
49%
Sønderjyske H
2 - 2 D
43%
Viborg I
1 - 1 D
55%
Nottm Forest H
1 - 2 V
76%
Nordsjælland H
0 - 1 V
55%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Raków jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 57.2) összehasonlítva Midtjylland-val (SoS: 42.6). Ez azt jelenti, hogy Raków statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Raków tartja a támadó előnyt 1.6 góllal meccsenként Midtjylland 1.3-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Raków 1.2-t és Midtjylland 1.2-t kapva meccsenként.

Raków nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Raków-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 10.0 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Raków

Raków

VS
Midtjylland

Midtjylland

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet