Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Rayo vs Aris

Rayo vs Aris Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Rayo vs Aris — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Rayo Rayo Hazai Csapat
Aris Aris Vendég Csapat
Rayo
65.9
D Gy Gy Gy D Gy V V Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Aris
46.8
Gy Gy Gy D V D D V D D

Nyert Kategóriák

13

Rayo

1

Döntetlen

1

Aris

Teljesítményradar

Rayo
Aris

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
60%

6Gy, 2D, 2V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+4

+4

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
60%

6 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Alemão (4 gól)
B. Garré (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 5
Hazai Győzelem
67%

4Gy / 6 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
69.3

Liga Nehézsége: 87.0, Ellenfél Minősége: 63.0

51.4

Liga Nehézsége: 56.0, Ellenfél Minősége: 48.3

Topcsapatok Ellen
50%

2Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.74

Valós: 1.4 | Kül: -0.34

1.32

Valós: 1.2 | Kül: -0.12

Korrigált Erő
65.9

Támadás: 55.7, Védekezés: 79.5, Forma: 71.6

46.8

Támadás: 40.6, Védekezés: 64.2, Forma: 30.4

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
1

16-30'

3
2

31-45'

3
3

46-60'

1
3

61-75'

1
4

76-90+'

3
Rayo
Aris
Rayo

Erő Részletezés

65.9

Összesített

Támadás 55.7
Védekezés 79.5
Forma 71.6
Állandóság 52.0
Aris

Erő Részletezés

46.8

Összesített

Támadás 40.6
Védekezés 64.2
Forma 30.4
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

87.0 vs 56.0

Ellenfél Minősége

63.0 vs 48.3

Topcsapatok Ellen

50% vs 0%
Rayo logo Rayo
D
Girona (59%)
Gy
Strasbourg (57%)
Gy
Getafe (72%)
Gy
Strasbourg (52%)
D
Real Sociedad (61%)
Gy
Espanyol (50%)
V
AEK Athens (75%)
V
Mallorca (73%)
Aris logo Aris
Gy
OFI (44%)
Gy
OFI (49%)
Gy
Volos (39%)
D
Levadiakos (49%)
V
OFI (44%)
D
Panserraikos (54%)
D
Atromitos (54%)
V
Panathinaikos (57%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Girona H
1 - 1 D
59%
Strasbourg I
1 - 0 Gy
57%
Getafe I
2 - 0 Gy
72%
Strasbourg H
1 - 0 Gy
52%
Real Sociedad H
3 - 3 D
61%
Espanyol H
1 - 0 Gy
50%
AEK Athens I
1 - 3 V
75%
Mallorca I
0 - 3 V
73%
AEK Athens H
3 - 0 Gy
70%
Elche H
1 - 0 Gy
61%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
OFI H
3 - 1 Gy
44%
OFI I
2 - 0 Gy
49%
Volos H
3 - 2 Gy
39%
Levadiakos I
1 - 1 D
49%
OFI H
0 - 2 V
44%
Panserraikos I
0 - 0 D
54%
Atromitos H
0 - 0 D
54%
Panathinaikos I
1 - 3 V
57%
Kifisia H
1 - 1 D
49%
Volos I
1 - 1 D
44%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Rayo jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 69.3) összehasonlítva Aris-val (SoS: 51.4). Ez azt jelenti, hogy Rayo statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Rayo átlag 1.4 és Aris átlag 1.2 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Rayo 1.0-t és Aris 1.1-t kapva meccsenként.

Rayo bizonyította értékét elit ellenfelek ellen, 4 meccsből 2-t megnyerve.

Aris nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.3 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Rayo emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (65.9 vs 46.8) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Rayo

Rayo

VS
Aris

Aris

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet