Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Leipzig vs Mechelen

Leipzig vs Mechelen Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Leipzig vs Mechelen — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Leipzig Leipzig Hazai Csapat
Mechelen Mechelen Vendég Csapat
Leipzig
74.6
Gy V Gy Gy Gy Gy Gy V Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Mechelen
26.6
V Gy V V V V D V Gy V

Nyert Kategóriák

12

Leipzig

3

Döntetlen

0

Mechelen

Teljesítményradar

Leipzig
Mechelen

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
80%

8Gy, 0D, 2V

20%

2Gy, 1D, 7V

Gól / Mérkőzés
2.1

21 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

2.4

24 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+10

+10

-16

-16

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
80%

8 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Y. Diomande (4 gól)
B. Boersma (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 10 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 4
Hazai Győzelem
100%

5Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
58.7

Liga Nehézsége: 91.0, Ellenfél Minősége: 63.8

44.7

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 59.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.71

Valós: 2.1 | Kül: -0.61

0.83

Valós: 0.8 | Kül: -0.03

Korrigált Erő
74.6

Támadás: 76.1, Védekezés: 68.8, Forma: 87.0

26.6

Támadás: 25.3, Védekezés: 18.9, Forma: 18.9

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
6

16-30'

2
3

31-45'

3

46-60'

2
2

61-75'

1
6

76-90+'

2
Leipzig
Mechelen
Leipzig

Erő Részletezés

74.6

Összesített

Támadás 76.1
Védekezés 68.8
Forma 87.0
Állandóság 56.8
Mechelen

Erő Részletezés

26.6

Összesített

Támadás 25.3
Védekezés 18.9
Forma 18.9
Állandóság 57.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

91.0 vs 59.5

Ellenfél Minősége

63.8 vs 59.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Leipzig logo Leipzig
Gy
St. Pauli (50%)
V
Leverkusen (70%)
Gy
Union Berlin (52%)
Gy
Frankfurt (67%)
Gy
M'gladbach (63%)
Gy
Bremen (67%)
Gy
Hoffenheim (65%)
V
Stuttgart (75%)
Mechelen logo Mechelen
V
R. Union SG (69%)
Gy
Gent (46%)
V
Sint-Truiden (44%)
V
Club Brugge (71%)
V
Anderlecht (35%)
V
R. Union SG (75%)
D
Gent (63%)
V
Club Brugge (83%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
St. Pauli H
2 - 1 Gy
50%
Leverkusen I
1 - 4 V
70%
Union Berlin H
3 - 1 Gy
52%
Frankfurt I
3 - 1 Gy
67%
M'gladbach H
1 - 0 Gy
63%
Bremen I
2 - 1 Gy
67%
Hoffenheim H
5 - 0 Gy
65%
Stuttgart I
0 - 1 V
75%
Augsburg H
2 - 1 Gy
66%
Hamburg I
2 - 1 Gy
63%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
R. Union SG I
0 - 3 V
69%
Gent H
1 - 0 Gy
46%
Sint-Truiden H
1 - 4 V
44%
Club Brugge I
1 - 6 V
71%
Anderlecht H
1 - 2 V
35%
R. Union SG H
0 - 1 V
75%
Gent I
1 - 1 D
63%
Club Brugge I
1 - 4 V
83%
Anderlecht H
1 - 0 Gy
47%
Gent I
1 - 3 V
63%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Leipzig jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 58.7) összehasonlítva Mechelen-val (SoS: 44.7). Ez azt jelenti, hogy Leipzig statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Leipzig támadása más szinten van, átlagosan 2.1 gólt szerezve meccsenként, Y. Diomande vezeti 4 góllal. Mechelen csak 0.8-t ér el meccsenként.

Védekezésben Leipzig messze felülmúlja, meccsenként csak 1.1 gólt kapva 2 kapott gól nélküli meccsel, míg Mechelen 2.4-t kap meccsenként.

Mechelen küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A hazai pálya előnye Leipzig-nak kedvez, 100%-os hazai győzelmi aránnyal.

Leipzig erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.2 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Átfogó elemzésünk alapján Leipzig az egyértelmű favorit. Fölénye támadásban (76.1), védekezésben (68.8) és formában (87.0) nem hagy kétséget. Mechelen-nak kivételes teljesítményre van szüksége.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Leipzig

Leipzig

VS
Mechelen

Mechelen

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet