Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Real Madrid vs Paris FC

Real Madrid vs Paris FC Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Real Madrid vs Paris FC — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Real Madrid Real Madrid Hazai Csapat
Paris FC Paris FC Vendég Csapat
Real Madrid
53.3
V Gy D Gy V D V V Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Paris FC
65.0
V Gy V Gy Gy D Gy D D Gy

Nyert Kategóriák

5

Real Madrid

1

Döntetlen

9

Paris FC

Teljesítményradar

Real Madrid
Paris FC

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 2D, 4V

50%

5Gy, 3D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
0

0

+9

+9

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Vinícius Júnior (8 gól)
M. Munetsi (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 10
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

80%

4Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
67.5

Liga Nehézsége: 94.2, Ellenfél Minősége: 73.2

62.9

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 63.6

Topcsapatok Ellen
17%

1Gy / 6 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.0

Valós: 1.6 | Kül: -0.4

2.35

Valós: 1.8 | Kül: -0.55

Korrigált Erő
53.3

Támadás: 62.7, Védekezés: 54.8, Forma: 47.0

65.0

Támadás: 67.7, Védekezés: 79.0, Forma: 56.5

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

3
4

16-30'

5
1

31-45'

1
5

46-60'

1
3

61-75'

5
2

76-90+'

3
Real Madrid
Paris FC
Real Madrid

Erő Részletezés

53.3

Összesített

Támadás 62.7
Védekezés 54.8
Forma 47.0
Állandóság 44.8
Paris FC

Erő Részletezés

65.0

Összesített

Támadás 67.7
Védekezés 79.0
Forma 56.5
Állandóság 53.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

94.2 vs 86.0

Ellenfél Minősége

73.2 vs 63.6

Topcsapatok Ellen

17% vs 25%
Real Madrid logo Real Madrid
V
Barcelona (91%)
Gy
Espanyol (55%)
D
Betis (73%)
Gy
Alavés (60%)
V
Bayern Munich (88%)
D
Girona (59%)
V
Bayern Munich (83%)
V
Mallorca (73%)
Paris FC logo Paris FC
V
Rennes (80%)
Gy
Brest (56%)
V
Lille (73%)
Gy
Metz (48%)
Gy
Monaco (72%)
D
Lorient (69%)
Gy
Le Havre (53%)
D
Strasbourg (60%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Barcelona I
0 - 2 V
91%
Espanyol I
2 - 0 Gy
55%
Betis I
1 - 1 D
73%
Alavés H
2 - 1 Gy
60%
Bayern Munich I
3 - 4 V
88%
Girona H
1 - 1 D
59%
Bayern Munich H
1 - 2 V
83%
Mallorca I
1 - 2 V
73%
Atlético H
3 - 2 Gy
61%
Man City I
2 - 1 Gy
89%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Rennes I
1 - 2 V
80%
Brest H
4 - 0 Gy
56%
Lille H
0 - 1 V
73%
Metz I
3 - 1 Gy
48%
Monaco H
4 - 1 Gy
72%
Lorient I
1 - 1 D
69%
Le Havre H
3 - 2 Gy
53%
Strasbourg I
0 - 0 D
60%
Lyon I
1 - 1 D
70%
Nice H
1 - 0 Gy
55%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 67.5 vs 62.9), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Real Madrid átlag 1.6 és Paris FC átlag 1.8 góllal meccsenként.

Paris FC védekezési előnyben van, 0.9-t kapva meccsenként Real Madrid 1.6-jával szemben.

Real Madrid küzdött az elit ellenfelek ellen, 6 meccsből csak 1-t nyerve.

Paris FC küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 1-t nyerve.

A hazai pálya előnye Paris FC-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Paris FC-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 11.7 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Real Madrid

Real Madrid

VS
Paris FC

Paris FC

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet