Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Real Madrid vs Slaven

Real Madrid vs Slaven Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Real Madrid vs Slaven — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Real Madrid Real Madrid Hazai Csapat
Slaven Slaven Vendég Csapat
Real Madrid
53.3
V Gy D Gy V D V V Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Slaven
31.9
Gy V D V D V V D V D

Nyert Kategóriák

12

Real Madrid

1

Döntetlen

2

Slaven

Teljesítményradar

Real Madrid
Slaven

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 2D, 4V

10%

1Gy, 4D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.9

19 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
0

0

-7

-7

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Vinícius Júnior (8 gól)
M. Dabro (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 10
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
67.5

Liga Nehézsége: 94.2, Ellenfél Minősége: 73.2

35.1

Liga Nehézsége: 45.0, Ellenfél Minősége: 48.8

Topcsapatok Ellen
17%

1Gy / 6 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.0

Valós: 1.6 | Kül: -0.4

1.04

Valós: 1.2 | Kül: +0.16

Korrigált Erő
53.3

Támadás: 62.7, Védekezés: 54.8, Forma: 47.0

31.9

Támadás: 34.0, Védekezés: 31.2, Forma: 8.5

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
4

16-30'

1

31-45'

5
5

46-60'

3
3

61-75'

2
2

76-90+'

1
Real Madrid
Slaven
Real Madrid

Erő Részletezés

53.3

Összesített

Támadás 62.7
Védekezés 54.8
Forma 47.0
Állandóság 44.8
Slaven

Erő Részletezés

31.9

Összesített

Támadás 34.0
Védekezés 31.2
Forma 8.5
Állandóság 75.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

94.2 vs 45.0

Ellenfél Minősége

73.2 vs 48.8

Topcsapatok Ellen

17% vs 0%
Real Madrid logo Real Madrid
V
Barcelona (91%)
Gy
Espanyol (55%)
D
Betis (73%)
Gy
Alavés (60%)
V
Bayern Munich (88%)
D
Girona (59%)
V
Bayern Munich (83%)
V
Mallorca (73%)
Slaven logo Slaven
Gy
Gorica (44%)
V
Istra (46%)
D
Vukovar (32%)
V
Lokomotiva (49%)
D
Hajduk (53%)
V
Varaždin (54%)
V
Rijeka (44%)
D
Osijek (40%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Barcelona I
0 - 2 V
91%
Espanyol I
2 - 0 Gy
55%
Betis I
1 - 1 D
73%
Alavés H
2 - 1 Gy
60%
Bayern Munich I
3 - 4 V
88%
Girona H
1 - 1 D
59%
Bayern Munich H
1 - 2 V
83%
Mallorca I
1 - 2 V
73%
Atlético H
3 - 2 Gy
61%
Man City I
2 - 1 Gy
89%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Gorica H
1 - 0 Gy
44%
Istra I
1 - 3 V
46%
Vukovar H
2 - 2 D
32%
Lokomotiva I
1 - 2 V
49%
Hajduk H
2 - 2 D
53%
Varaždin I
1 - 2 V
54%
Rijeka H
0 - 2 V
44%
Osijek H
0 - 0 D
40%
Dinamo Zagreb I
2 - 4 V
76%
Gorica I
2 - 2 D
50%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Real Madrid jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 67.5) összehasonlítva Slaven-val (SoS: 35.1). Ez azt jelenti, hogy Real Madrid statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Real Madrid tartja a támadó előnyt 1.6 góllal meccsenként Slaven 1.2-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Real Madrid 1.6-t és Slaven 1.9-t kapva meccsenként.

Real Madrid küzdött az elit ellenfelek ellen, 6 meccsből csak 1-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.2 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Real Madrid emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (53.3 vs 31.9) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Real Madrid

Real Madrid

VS
Slaven

Slaven

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet