Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Real Madrid vs St. Pauli

Real Madrid vs St. Pauli Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Real Madrid vs St. Pauli — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Real Madrid Real Madrid Hazai Csapat
St. Pauli St. Pauli Vendég Csapat
Real Madrid
53.3
V Gy D Gy V D V V Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

St. Pauli
34.7
V V V D V D V V D Gy

Nyert Kategóriák

11

Real Madrid

1

Döntetlen

3

St. Pauli

Teljesítményradar

Real Madrid
St. Pauli

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 2D, 4V

10%

1Gy, 3D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

0.6

6 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
0

0

-11

-11

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Vinícius Júnior (8 gól)
Mathias Pereira Lage (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 10
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 3
Hazai Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
67.5

Liga Nehézsége: 94.2, Ellenfél Minősége: 73.2

68.4

Liga Nehézsége: 91.0, Ellenfél Minősége: 67.8

Topcsapatok Ellen
17%

1Gy / 6 mérkőzés

33%

1Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.0

Valós: 1.6 | Kül: -0.4

0.82

Valós: 0.6 | Kül: -0.22

Korrigált Erő
53.3

Támadás: 62.7, Védekezés: 54.8, Forma: 47.0

34.7

Támadás: 23.7, Védekezés: 51.3, Forma: 11.8

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

4

16-30'

2
1

31-45'

5

46-60'

1
3

61-75'

1
2

76-90+'

2
Real Madrid
St. Pauli
Real Madrid

Erő Részletezés

53.3

Összesített

Támadás 62.7
Védekezés 54.8
Forma 47.0
Állandóság 44.8
St. Pauli

Erő Részletezés

34.7

Összesített

Támadás 23.7
Védekezés 51.3
Forma 11.8
Állandóság 74.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

94.2 vs 91.0

Ellenfél Minősége

73.2 vs 67.8

Topcsapatok Ellen

17% vs 33%
Real Madrid logo Real Madrid
V
Barcelona (91%)
Gy
Espanyol (55%)
D
Betis (73%)
Gy
Alavés (60%)
V
Bayern Munich (88%)
D
Girona (59%)
V
Bayern Munich (83%)
V
Mallorca (73%)
St. Pauli logo St. Pauli
V
Leipzig (84%)
V
Mainz 05 (65%)
V
Heidenheim (67%)
D
Köln (57%)
V
Bayern Munich (81%)
D
Union Berlin (57%)
V
Freiburg (67%)
V
M'gladbach (68%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Barcelona I
0 - 2 V
91%
Espanyol I
2 - 0 Gy
55%
Betis I
1 - 1 D
73%
Alavés H
2 - 1 Gy
60%
Bayern Munich I
3 - 4 V
88%
Girona H
1 - 1 D
59%
Bayern Munich H
1 - 2 V
83%
Mallorca I
1 - 2 V
73%
Atlético H
3 - 2 Gy
61%
Man City I
2 - 1 Gy
89%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Leipzig I
1 - 2 V
84%
Mainz 05 H
1 - 2 V
65%
Heidenheim I
0 - 2 V
67%
Köln H
1 - 1 D
57%
Bayern Munich H
0 - 5 V
81%
Union Berlin I
1 - 1 D
57%
Freiburg H
1 - 2 V
67%
M'gladbach I
0 - 2 V
68%
Frankfurt H
0 - 0 D
62%
Hoffenheim I
1 - 0 Gy
70%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 67.5 vs 68.4), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Real Madrid támadása más szinten van, átlagosan 1.6 gólt szerezve meccsenként, Vinícius Júnior vezeti 8 góllal. St. Pauli csak 0.6-t ér el meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Real Madrid 1.6-t és St. Pauli 1.7-t kapva meccsenként.

Real Madrid küzdött az elit ellenfelek ellen, 6 meccsből csak 1-t nyerve.

St. Pauli küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Real Madrid emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (53.3 vs 34.7) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Real Madrid

Real Madrid

VS
St. Pauli

St. Pauli

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet