Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Real Madrid vs Veres Rivne

Real Madrid vs Veres Rivne Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Real Madrid vs Veres Rivne — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Real Madrid Real Madrid Hazai Csapat
Veres Rivne Veres Rivne Vendég Csapat
Real Madrid
53.3
V Gy D Gy V D V V Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Veres Rivne
42.7
V D D V Gy V Gy D V D

Nyert Kategóriák

12

Real Madrid

1

Döntetlen

2

Veres Rivne

Teljesítményradar

Real Madrid
Veres Rivne

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 2D, 4V

20%

2Gy, 4D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
0

0

-4

-4

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Vinícius Júnior (8 gól)
I. Kharatin (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 10
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
67.5

Liga Nehézsége: 94.2, Ellenfél Minősége: 73.2

63.0

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 68.0

Topcsapatok Ellen
17%

1Gy / 6 mérkőzés

0%

0Gy / 6 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.0

Valós: 1.6 | Kül: -0.4

1.36

Valós: 1.0 | Kül: -0.36

Korrigált Erő
53.3

Támadás: 62.7, Védekezés: 54.8, Forma: 47.0

42.7

Támadás: 37.7, Védekezés: 60.3, Forma: 22.6

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
4

16-30'

1

31-45'

2
5

46-60'

2
3

61-75'

2
2

76-90+'

3
Real Madrid
Veres Rivne
Real Madrid

Erő Részletezés

53.3

Összesített

Támadás 62.7
Védekezés 54.8
Forma 47.0
Állandóság 44.8
Veres Rivne

Erő Részletezés

42.7

Összesített

Támadás 37.7
Védekezés 60.3
Forma 22.6
Állandóság 64.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

94.2 vs 98.0

Ellenfél Minősége

73.2 vs 68.0

Topcsapatok Ellen

17% vs 0%
Real Madrid logo Real Madrid
V
Barcelona (91%)
Gy
Espanyol (55%)
D
Betis (73%)
Gy
Alavés (60%)
V
Bayern Munich (88%)
D
Girona (59%)
V
Bayern Munich (83%)
V
Mallorca (73%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
V
Kryvbas KR (71%)
D
Rukh Vynnyky (49%)
D
Epitsentr (74%)
V
Zorya (80%)
Gy
Oleksandria (49%)
V
Metalist 1925 (79%)
Gy
Obolon (58%)
D
Polissya (82%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Barcelona I
0 - 2 V
91%
Espanyol I
2 - 0 Gy
55%
Betis I
1 - 1 D
73%
Alavés H
2 - 1 Gy
60%
Bayern Munich I
3 - 4 V
88%
Girona H
1 - 1 D
59%
Bayern Munich H
1 - 2 V
83%
Mallorca I
1 - 2 V
73%
Atlético H
3 - 2 Gy
61%
Man City I
2 - 1 Gy
89%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Kryvbas KR H
1 - 3 V
71%
Rukh Vynnyky I
0 - 0 D
49%
Epitsentr H
3 - 3 D
74%
Zorya I
0 - 2 V
80%
Oleksandria I
3 - 0 Gy
49%
Metalist 1925 I
0 - 4 V
79%
Obolon H
2 - 0 Gy
58%
Polissya I
1 - 1 D
82%
Kolos H
0 - 1 V
78%
Kudrivka I
0 - 0 D
60%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 67.5 vs 63.0), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Real Madrid tartja a támadó előnyt 1.6 góllal meccsenként Veres Rivne 1.0-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Real Madrid 1.6-t és Veres Rivne 1.4-t kapva meccsenként.

Real Madrid küzdött az elit ellenfelek ellen, 6 meccsből csak 1-t nyerve.

Veres Rivne küzdött az elit ellenfelek ellen, 6 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Real Madrid-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 10.6 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Real Madrid

Real Madrid

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet