Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Rize vs Estrela

Rize vs Estrela Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Rize vs Estrela — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Rize Rize Hazai Csapat
Estrela Estrela Vendég Csapat
Rize
49.0
V Gy V D Gy Gy V V Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Estrela
39.2
D V V V V V Gy V D D

Nyert Kategóriák

10

Rize

2

Döntetlen

3

Estrela

Teljesítményradar

Rize
Estrela

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 1D, 4V

10%

1Gy, 3D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+1

+1

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Q. Laçi (4 gól)
Rodrigo Pinho (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 10
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 5
Hazai Győzelem
100%

4Gy / 4 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
17%

1Gy / 6 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
49.3

Liga Nehézsége: 72.0, Ellenfél Minősége: 58.6

53.1

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 61.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.82

Valós: 1.6 | Kül: -0.22

1.0

Valós: 1.0 | Kül: 0.0

Korrigált Erő
49.0

Támadás: 53.0, Védekezés: 49.6, Forma: 49.6

39.2

Támadás: 34.4, Védekezés: 58.4, Forma: 10.3

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

2
2

16-30'

2

31-45'

2
5

46-60'

2
2

61-75'

2
4

76-90+'

2
Rize
Estrela
Rize

Erő Részletezés

49.0

Összesített

Támadás 53.0
Védekezés 49.6
Forma 49.6
Állandóság 38.8
Estrela

Erő Részletezés

39.2

Összesített

Támadás 34.4
Védekezés 58.4
Forma 10.3
Állandóság 74.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

72.0 vs 79.0

Ellenfél Minősége

58.6 vs 61.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Rize logo Rize
V
Eyüp (58%)
Gy
Konyaspor (61%)
V
Kayseri (49%)
D
Fenerbahçe (73%)
Gy
Gaziantep (49%)
Gy
Samsunspor (62%)
V
Fatih (60%)
V
Trabzonspor (74%)
Estrela logo Estrela
D
Famalicão (69%)
V
Moreirense (55%)
V
Porto (69%)
V
Arouca (62%)
V
Sporting (70%)
V
Nacional (57%)
Gy
Casa Pia (48%)
V
Rio Ave (66%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Eyüp I
0 - 4 V
58%
Konyaspor H
3 - 2 Gy
61%
Kayseri I
0 - 2 V
49%
Fenerbahçe I
2 - 2 D
73%
Gaziantep H
2 - 1 Gy
49%
Samsunspor H
4 - 1 Gy
62%
Fatih I
1 - 2 V
60%
Trabzonspor I
0 - 1 V
74%
Antalyaspor H
1 - 0 Gy
43%
Kasımpaşa I
3 - 0 Gy
57%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Famalicão H
0 - 0 D
69%
Moreirense I
2 - 3 V
55%
Porto H
1 - 2 V
69%
Arouca I
0 - 1 V
62%
Sporting H
0 - 1 V
70%
Nacional I
0 - 2 V
57%
Casa Pia H
4 - 0 Gy
48%
Rio Ave I
1 - 2 V
66%
Gil Vicente H
2 - 2 D
55%
AVS I
0 - 0 D
64%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 49.3 vs 53.1), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Rize tartja a támadó előnyt 1.6 góllal meccsenként Estrela 1.0-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Rize 1.5-t és Estrela 1.3-t kapva meccsenként.

A hazai pálya előnye Rize-nak kedvez, 100%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Rize-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 9.8 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Rize

Rize

VS
Estrela

Estrela

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet