Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Rize vs Zlín

Rize vs Zlín Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Rize vs Zlín — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Rize Rize Hazai Csapat
Zlín Zlín Vendég Csapat
Rize
49.0
V Gy V D Gy Gy V V Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Zlín
37.7
V D Gy V Gy V V V V Gy

Nyert Kategóriák

8

Rize

3

Döntetlen

4

Zlín

Teljesítményradar

Rize
Zlín

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 1D, 4V

30%

3Gy, 1D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

2.5

25 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+1

+1

-9

-9

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

90%

9 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Q. Laçi (4 gól)
T. Poznar (6 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 10
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
100%

4Gy / 4 mérkőzés

50%

3Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
17%

1Gy / 6 mérkőzés

0%

0Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
49.3

Liga Nehézsége: 72.0, Ellenfél Minősége: 58.6

55.7

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 54.1

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.82

Valós: 1.6 | Kül: -0.22

1.65

Valós: 1.6 | Kül: -0.05

Korrigált Erő
49.0

Támadás: 53.0, Védekezés: 49.6, Forma: 49.6

37.7

Támadás: 56.4, Védekezés: 17.6, Forma: 31.7

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

3
2

16-30'

1
2

31-45'

4
5

46-60'

1
2

61-75'

3
4

76-90+'

4
Rize
Zlín
Rize

Erő Részletezés

49.0

Összesített

Támadás 53.0
Védekezés 49.6
Forma 49.6
Állandóság 38.8
Zlín

Erő Részletezés

37.7

Összesített

Támadás 56.4
Védekezés 17.6
Forma 31.7
Állandóság 46.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

72.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

58.6 vs 54.1

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Rize logo Rize
V
Eyüp (58%)
Gy
Konyaspor (61%)
V
Kayseri (49%)
D
Fenerbahçe (73%)
Gy
Gaziantep (49%)
Gy
Samsunspor (62%)
V
Fatih (60%)
V
Trabzonspor (74%)
Zlín logo Zlín
V
Teplice (49%)
D
Ml. Boleslav (66%)
Gy
Dukla (46%)
V
Pardubice (62%)
Gy
Teplice (49%)
V
Bohemians (58%)
V
Jablonec (44%)
V
Slavia Prague (69%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Eyüp I
0 - 4 V
58%
Konyaspor H
3 - 2 Gy
61%
Kayseri I
0 - 2 V
49%
Fenerbahçe I
2 - 2 D
73%
Gaziantep H
2 - 1 Gy
49%
Samsunspor H
4 - 1 Gy
62%
Fatih I
1 - 2 V
60%
Trabzonspor I
0 - 1 V
74%
Antalyaspor H
1 - 0 Gy
43%
Kasımpaşa I
3 - 0 Gy
57%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Teplice H
2 - 4 V
49%
Ml. Boleslav I
1 - 1 D
66%
Dukla H
2 - 1 Gy
46%
Pardubice I
1 - 3 V
62%
Teplice H
3 - 2 Gy
49%
Bohemians I
1 - 2 V
58%
Jablonec H
0 - 3 V
44%
Slavia Prague H
1 - 3 V
69%
Ostrava I
2 - 6 V
39%
Plzeň H
3 - 0 Gy
59%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 49.3 vs 55.7), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Rize átlag 1.6 és Zlín átlag 1.6 góllal meccsenként.

Védekezésben Rize messze felülmúlja, meccsenként csak 1.5 gólt kapva 2 kapott gól nélküli meccsel, míg Zlín 2.5-t kap meccsenként.

Zlín nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A hazai pálya előnye Rize-nak kedvez, 100%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Rize-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 11.3 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Rize

Rize

VS
Zlín

Zlín

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet