Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Roma vs Leverkusen

Roma vs Leverkusen Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Roma vs Leverkusen — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Roma Roma Hazai Csapat
Leverkusen Leverkusen Vendég Csapat
Roma
59.0
Gy Gy Gy D Gy V Gy V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Leverkusen
55.6
V Gy Gy V V Gy Gy D V D

Nyert Kategóriák

8

Roma

3

Döntetlen

4

Leverkusen

Teljesítményradar

Roma
Leverkusen

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 2D, 3V

40%

4Gy, 2D, 4V

Gól / Mérkőzés
2.1

21 / 10 mérkőzés

1.9

19 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+6

+6

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
D. Malen (8 gól)
P. Schick (9 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 12 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 11 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
57.5

Liga Nehézsége: 89.0, Ellenfél Minősége: 62.5

69.1

Liga Nehézsége: 87.0, Ellenfél Minősége: 69.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.67

Valós: 2.1 | Kül: -0.57

2.38

Valós: 1.9 | Kül: -0.48

Korrigált Erő
59.0

Támadás: 75.2, Védekezés: 53.8, Forma: 53.8

55.6

Támadás: 75.4, Védekezés: 47.6, Forma: 47.6

Gólidőzítés Elemzése

4

0-15'

3
2

16-30'

3
5

31-45'

5
4

46-60'

2
3

61-75'

2
3

76-90+'

4
Roma
Leverkusen
Roma

Erő Részletezés

59.0

Összesített

Támadás 75.2
Védekezés 53.8
Forma 53.8
Állandóság 45.7
Leverkusen

Erő Részletezés

55.6

Összesített

Támadás 75.4
Védekezés 47.6
Forma 47.6
Állandóság 44.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

89.0 vs 87.0

Ellenfél Minősége

62.5 vs 69.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 40%
Roma logo Roma
Gy
Parma (62%)
Gy
Fiorentina (66%)
Gy
Bologna (63%)
D
Atalanta (64%)
Gy
Pisa (40%)
V
Inter Milan (84%)
Gy
Lecce (53%)
V
Bologna (56%)
Leverkusen logo Leverkusen
V
Stuttgart (75%)
Gy
Leipzig (79%)
Gy
Köln (62%)
V
Bayern Munich (62%)
V
Augsburg (66%)
Gy
Dortmund (76%)
Gy
Wolfsburg (50%)
D
Heidenheim (67%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Parma I
3 - 2 Gy
62%
Fiorentina H
4 - 0 Gy
66%
Bologna I
2 - 0 Gy
63%
Atalanta H
1 - 1 D
64%
Pisa H
3 - 0 Gy
40%
Inter Milan I
2 - 5 V
84%
Lecce H
1 - 0 Gy
53%
Bologna H
3 - 4 V
56%
Como I
1 - 2 V
76%
Bologna I
1 - 1 D
61%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Stuttgart I
1 - 3 V
75%
Leipzig H
4 - 1 Gy
79%
Köln I
2 - 1 Gy
62%
Bayern Munich H
0 - 2 V
62%
Augsburg H
1 - 2 V
66%
Dortmund I
1 - 0 Gy
76%
Wolfsburg H
6 - 3 Gy
50%
Heidenheim I
3 - 3 D
67%
Arsenal I
0 - 2 V
77%
Bayern Munich H
1 - 1 D
81%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Leverkusen jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 69.1) összehasonlítva Roma-val (SoS: 57.5). Ez azt jelenti, hogy Leverkusen statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Roma átlag 2.1 és Leverkusen átlag 1.9 góllal meccsenként.

Roma védekezési előnyben van, 1.5-t kapva meccsenként Leverkusen 1.8-jával szemben.

Leverkusen küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 2-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Roma

Roma

VS
Leverkusen

Leverkusen

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet