Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Roma vs Wisła Płock

Roma vs Wisła Płock Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Roma vs Wisła Płock — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Roma Roma Hazai Csapat
Wisła Płock Wisła Płock Vendég Csapat
Roma
59.0
Gy Gy Gy D Gy V Gy V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Wisła Płock
37.1
V V V Gy Gy V Gy Gy V V

Nyert Kategóriák

11

Roma

3

Döntetlen

1

Wisła Płock

Teljesítményradar

Roma
Wisła Płock

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 2D, 3V

40%

4Gy, 0D, 6V

Gól / Mérkőzés
2.1

21 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+6

+6

-9

-9

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
D. Malen (8 gól)
D. Jurić (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 12 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 3
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

50%

3Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
57.5

Liga Nehézsége: 89.0, Ellenfél Minősége: 62.5

53.3

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 50.8

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.67

Valós: 2.1 | Kül: -0.57

0.78

Valós: 0.8 | Kül: +0.02

Korrigált Erő
59.0

Támadás: 75.2, Védekezés: 53.8, Forma: 53.8

37.1

Támadás: 27.5, Védekezés: 44.8, Forma: 41.3

Gólidőzítés Elemzése

4

0-15'

2

16-30'

2
5

31-45'

3
4

46-60'

2
3

61-75'

1
3

76-90+'

Roma
Wisła Płock
Roma

Erő Részletezés

59.0

Összesített

Támadás 75.2
Védekezés 53.8
Forma 53.8
Állandóság 45.7
Wisła Płock

Erő Részletezés

37.1

Összesített

Támadás 27.5
Védekezés 44.8
Forma 41.3
Állandóság 35.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

89.0 vs 57.0

Ellenfél Minősége

62.5 vs 50.8

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Roma logo Roma
Gy
Parma (62%)
Gy
Fiorentina (66%)
Gy
Bologna (63%)
D
Atalanta (64%)
Gy
Pisa (40%)
V
Inter Milan (84%)
Gy
Lecce (53%)
V
Bologna (56%)
Wisła Płock logo Wisła Płock
V
Motor (54%)
V
Pogoń (54%)
V
Radomiak (53%)
Gy
Nieciecza (41%)
Gy
Lechia (46%)
V
GKS Katowice (64%)
Gy
Jagiellonia (53%)
Gy
Cracovia (45%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Parma I
3 - 2 Gy
62%
Fiorentina H
4 - 0 Gy
66%
Bologna I
2 - 0 Gy
63%
Atalanta H
1 - 1 D
64%
Pisa H
3 - 0 Gy
40%
Inter Milan I
2 - 5 V
84%
Lecce H
1 - 0 Gy
53%
Bologna H
3 - 4 V
56%
Como I
1 - 2 V
76%
Bologna I
1 - 1 D
61%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Motor H
0 - 4 V
54%
Pogoń I
0 - 3 V
54%
Radomiak H
0 - 1 V
53%
Nieciecza I
3 - 1 Gy
41%
Lechia H
1 - 0 Gy
46%
GKS Katowice I
0 - 1 V
64%
Jagiellonia I
2 - 1 Gy
53%
Cracovia I
2 - 1 Gy
45%
Arka H
0 - 3 V
44%
Zagłębie I
0 - 2 V
54%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 57.5 vs 53.3), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Roma támadása más szinten van, átlagosan 2.1 gólt szerezve meccsenként, D. Malen vezeti 8 góllal. Wisła Płock csak 0.8-t ér el meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Roma 1.5-t és Wisła Płock 1.7-t kapva meccsenként.

Wisła Płock nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.1 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Roma emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (59.0 vs 37.1) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Roma

Roma

VS
Wisła Płock

Wisła Płock

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet