Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Roma vs Zlín

Roma vs Zlín Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Roma vs Zlín — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Roma Roma Hazai Csapat
Zlín Zlín Vendég Csapat
Roma
59.0
Gy Gy Gy D Gy V Gy V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Zlín
37.7
V D Gy V Gy V V V V Gy

Nyert Kategóriák

11

Roma

2

Döntetlen

2

Zlín

Teljesítményradar

Roma
Zlín

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 2D, 3V

30%

3Gy, 1D, 6V

Gól / Mérkőzés
2.1

21 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

2.5

25 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+6

+6

-9

-9

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

90%

9 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
D. Malen (8 gól)
T. Poznar (6 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 12 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

50%

3Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
57.5

Liga Nehézsége: 89.0, Ellenfél Minősége: 62.5

55.7

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 54.1

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.67

Valós: 2.1 | Kül: -0.57

1.65

Valós: 1.6 | Kül: -0.05

Korrigált Erő
59.0

Támadás: 75.2, Védekezés: 53.8, Forma: 53.8

37.7

Támadás: 56.4, Védekezés: 17.6, Forma: 31.7

Gólidőzítés Elemzése

4

0-15'

3
2

16-30'

1
5

31-45'

4
4

46-60'

1
3

61-75'

3
3

76-90+'

4
Roma
Zlín
Roma

Erő Részletezés

59.0

Összesített

Támadás 75.2
Védekezés 53.8
Forma 53.8
Állandóság 45.7
Zlín

Erő Részletezés

37.7

Összesített

Támadás 56.4
Védekezés 17.6
Forma 31.7
Állandóság 46.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

89.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

62.5 vs 54.1

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Roma logo Roma
Gy
Parma (62%)
Gy
Fiorentina (66%)
Gy
Bologna (63%)
D
Atalanta (64%)
Gy
Pisa (40%)
V
Inter Milan (84%)
Gy
Lecce (53%)
V
Bologna (56%)
Zlín logo Zlín
V
Teplice (49%)
D
Ml. Boleslav (66%)
Gy
Dukla (46%)
V
Pardubice (62%)
Gy
Teplice (49%)
V
Bohemians (58%)
V
Jablonec (44%)
V
Slavia Prague (69%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Parma I
3 - 2 Gy
62%
Fiorentina H
4 - 0 Gy
66%
Bologna I
2 - 0 Gy
63%
Atalanta H
1 - 1 D
64%
Pisa H
3 - 0 Gy
40%
Inter Milan I
2 - 5 V
84%
Lecce H
1 - 0 Gy
53%
Bologna H
3 - 4 V
56%
Como I
1 - 2 V
76%
Bologna I
1 - 1 D
61%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Teplice H
2 - 4 V
49%
Ml. Boleslav I
1 - 1 D
66%
Dukla H
2 - 1 Gy
46%
Pardubice I
1 - 3 V
62%
Teplice H
3 - 2 Gy
49%
Bohemians I
1 - 2 V
58%
Jablonec H
0 - 3 V
44%
Slavia Prague H
1 - 3 V
69%
Ostrava I
2 - 6 V
39%
Plzeň H
3 - 0 Gy
59%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 57.5 vs 55.7), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Roma tartja a támadó előnyt 2.1 góllal meccsenként Zlín 1.6-jával szemben.

Védekezésben Roma messze felülmúlja, meccsenként csak 1.5 gólt kapva 4 kapott gól nélküli meccsel, míg Zlín 2.5-t kap meccsenként.

Zlín nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.9 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Roma emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (59.0 vs 37.7) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Roma

Roma

VS
Zlín

Zlín

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet