Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Rukh Vynnyky vs Athletic

Rukh Vynnyky vs Athletic Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Rukh Vynnyky vs Athletic — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Hazai Csapat
Athletic Athletic Vendég Csapat
Rukh Vynnyky
27.3
D V V V D V V V V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Athletic
39.8
V Gy V Gy V V Gy V V V

Nyert Kategóriák

2

Rukh Vynnyky

3

Döntetlen

10

Athletic

Teljesítményradar

Rukh Vynnyky
Athletic

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
0%

0Gy, 2D, 8V

30%

3Gy, 0D, 7V

Gól / Mérkőzés
0.3

3 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.0

20 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-17

-17

-6

-6

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Igor Neves (2 gól)
Gorka Guruzeta (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 1
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 6 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 4 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
65.3

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 74.5

58.6

Liga Nehézsége: 88.2, Ellenfél Minősége: 66.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 8 mérkőzés

0%

0Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.46

Valós: 0.3 | Kül: -0.16

1.48

Valós: 1.0 | Kül: -0.48

Korrigált Erő
27.3

Támadás: 11.5, Védekezés: 38.4, Forma: 0.0

39.8

Támadás: 36.2, Védekezés: 50.7, Forma: 32.6

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

1
1

46-60'

1

61-75'

1
1

76-90+'

4
Rukh Vynnyky
Athletic
Rukh Vynnyky

Erő Részletezés

27.3

Összesített

Támadás 11.5
Védekezés 38.4
Forma 0.0
Állandóság 95.2
Athletic

Erő Részletezés

39.8

Összesített

Támadás 36.2
Védekezés 50.7
Forma 32.6
Állandóság 43.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

98.0 vs 88.2

Ellenfél Minősége

74.5 vs 66.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
D
Veres Rivne (62%)
V
Zorya (75%)
V
Karpaty Lviv (81%)
V
Kryvbas KR (76%)
D
Kolos (78%)
V
Shakhtar D (83%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
V
Epitsentr (79%)
Athletic logo Athletic
V
Valencia (67%)
Gy
Alavés (65%)
V
Atlético (66%)
Gy
Osasuna (58%)
V
Villarreal (73%)
V
Getafe (72%)
Gy
Betis (68%)
V
Girona (64%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Veres Rivne H
0 - 0 D
62%
Zorya H
1 - 2 V
75%
Karpaty Lviv H
0 - 3 V
81%
Kryvbas KR I
0 - 3 V
76%
Kolos H
1 - 1 D
78%
Shakhtar D I
0 - 3 V
83%
LNZ Cherkasy H
1 - 2 V
74%
Epitsentr I
0 - 2 V
79%
Metalist 1925 H
0 - 3 V
74%
Obolon I
0 - 1 V
63%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Valencia H
0 - 1 V
67%
Alavés I
4 - 2 Gy
65%
Atlético I
2 - 3 V
66%
Osasuna H
1 - 0 Gy
58%
Villarreal H
1 - 2 V
73%
Getafe I
0 - 2 V
72%
Betis H
2 - 1 Gy
68%
Girona I
0 - 3 V
64%
Barcelona H
0 - 1 V
86%
Real Sociedad I
0 - 1 V
47%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.3 vs 58.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Athletic tartja a támadó előnyt 1.0 góllal meccsenként Rukh Vynnyky 0.3-jával szemben.

Athletic védekezési előnyben van, 1.6-t kapva meccsenként Rukh Vynnyky 2.0-jával szemben.

Rukh Vynnyky küzdött az elit ellenfelek ellen, 8 meccsből csak 0-t nyerve.

Athletic küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

Athletic-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 12.5 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Athletic

Athletic

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet