Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Rukh Vynnyky vs Dukla

Rukh Vynnyky vs Dukla Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Rukh Vynnyky vs Dukla — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Hazai Csapat
Dukla Dukla Vendég Csapat
Rukh Vynnyky
27.3
D V V V D V V V V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Dukla
42.2
Gy V V Gy V D V Gy D V

Nyert Kategóriák

2

Rukh Vynnyky

3

Döntetlen

10

Dukla

Teljesítményradar

Rukh Vynnyky
Dukla

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
0%

0Gy, 2D, 8V

30%

3Gy, 2D, 5V

Gól / Mérkőzés
0.3

3 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.0

20 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-17

-17

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Igor Neves (2 gól)
K. Milla (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 1
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 3
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 6 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 4 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
65.3

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 74.5

55.6

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 54.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 8 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.46

Valós: 0.3 | Kül: -0.16

1.03

Valós: 0.9 | Kül: -0.13

Korrigált Erő
27.3

Támadás: 11.5, Védekezés: 38.4, Forma: 0.0

42.2

Támadás: 31.7, Védekezés: 63.4, Forma: 31.7

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

2
1

16-30'

2

31-45'

2
1

46-60'

1

61-75'

1
1

76-90+'

1
Rukh Vynnyky
Dukla
Rukh Vynnyky

Erő Részletezés

27.3

Összesített

Támadás 11.5
Védekezés 38.4
Forma 0.0
Állandóság 95.2
Dukla

Erő Részletezés

42.2

Összesített

Támadás 31.7
Védekezés 63.4
Forma 31.7
Állandóság 49.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

98.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

74.5 vs 54.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
D
Veres Rivne (62%)
V
Zorya (75%)
V
Karpaty Lviv (81%)
V
Kryvbas KR (76%)
D
Kolos (78%)
V
Shakhtar D (83%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
V
Epitsentr (79%)
Dukla logo Dukla
Gy
Ml. Boleslav (66%)
V
Slovácko (45%)
V
Zlín (46%)
Gy
Slovácko (50%)
V
Karviná (43%)
D
Ml. Boleslav (66%)
V
Pardubice (57%)
Gy
Jablonec (44%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Veres Rivne H
0 - 0 D
62%
Zorya H
1 - 2 V
75%
Karpaty Lviv H
0 - 3 V
81%
Kryvbas KR I
0 - 3 V
76%
Kolos H
1 - 1 D
78%
Shakhtar D I
0 - 3 V
83%
LNZ Cherkasy H
1 - 2 V
74%
Epitsentr I
0 - 2 V
79%
Metalist 1925 H
0 - 3 V
74%
Obolon I
0 - 1 V
63%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Ml. Boleslav I
2 - 1 Gy
66%
Slovácko H
0 - 1 V
45%
Zlín I
1 - 2 V
46%
Slovácko I
2 - 1 Gy
50%
Karviná H
1 - 2 V
43%
Ml. Boleslav I
1 - 1 D
66%
Pardubice H
0 - 2 V
57%
Jablonec H
2 - 0 Gy
44%
Teplice I
0 - 0 D
54%
Slavia Prague H
0 - 2 V
69%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.3 vs 55.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Dukla tartja a támadó előnyt 0.9 góllal meccsenként Rukh Vynnyky 0.3-jával szemben.

Védekezésben Dukla messze felülmúlja, meccsenként csak 1.2 gólt kapva 2 kapott gól nélküli meccsel, míg Rukh Vynnyky 2.0-t kap meccsenként.

Rukh Vynnyky küzdött az elit ellenfelek ellen, 8 meccsből csak 0-t nyerve.

Dukla nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.2 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Dukla-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 14.9 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Dukla

Dukla

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet