Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Rukh Vynnyky vs Fiorentina

Rukh Vynnyky vs Fiorentina Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Rukh Vynnyky vs Fiorentina — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Hazai Csapat
Fiorentina Fiorentina Vendég Csapat
Rukh Vynnyky
27.3
D V V V D V V V V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Fiorentina
50.1
D V D D Gy Gy V Gy D Gy

Nyert Kategóriák

1

Rukh Vynnyky

2

Döntetlen

12

Fiorentina

Teljesítményradar

Rukh Vynnyky
Fiorentina

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
0%

0Gy, 2D, 8V

40%

4Gy, 4D, 2V

Gól / Mérkőzés
0.3

3 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.0

20 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-17

-17

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Igor Neves (2 gól)
C. Ndour (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 1
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 5
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 6 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 4 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
65.3

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 74.5

65.9

Liga Nehézsége: 86.4, Ellenfél Minősége: 66.1

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 8 mérkőzés

33%

1Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.46

Valós: 0.3 | Kül: -0.16

0.86

Valós: 0.8 | Kül: -0.06

Korrigált Erő
27.3

Támadás: 11.5, Védekezés: 38.4, Forma: 0.0

50.1

Támadás: 30.9, Védekezés: 73.4, Forma: 46.4

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

1

46-60'

1

61-75'

1
1

76-90+'

3
Rukh Vynnyky
Fiorentina
Rukh Vynnyky

Erő Részletezés

27.3

Összesített

Támadás 11.5
Védekezés 38.4
Forma 0.0
Állandóság 95.2
Fiorentina

Erő Részletezés

50.1

Összesített

Támadás 30.9
Védekezés 73.4
Forma 46.4
Állandóság 56.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

98.0 vs 86.4

Ellenfél Minősége

74.5 vs 66.1

Topcsapatok Ellen

0% vs 33%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
D
Veres Rivne (62%)
V
Zorya (75%)
V
Karpaty Lviv (81%)
V
Kryvbas KR (76%)
D
Kolos (78%)
V
Shakhtar D (83%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
V
Epitsentr (79%)
Fiorentina logo Fiorentina
D
Genoa (62%)
V
Roma (75%)
D
Sassuolo (64%)
D
Lecce (58%)
Gy
Crystal Palace (63%)
Gy
Lazio (70%)
V
Crystal Palace (68%)
Gy
Verona (55%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Veres Rivne H
0 - 0 D
62%
Zorya H
1 - 2 V
75%
Karpaty Lviv H
0 - 3 V
81%
Kryvbas KR I
0 - 3 V
76%
Kolos H
1 - 1 D
78%
Shakhtar D I
0 - 3 V
83%
LNZ Cherkasy H
1 - 2 V
74%
Epitsentr I
0 - 2 V
79%
Metalist 1925 H
0 - 3 V
74%
Obolon I
0 - 1 V
63%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Genoa H
0 - 0 D
62%
Roma I
0 - 4 V
75%
Sassuolo H
0 - 0 D
64%
Lecce I
1 - 1 D
58%
Crystal Palace H
2 - 1 Gy
63%
Lazio H
1 - 0 Gy
70%
Crystal Palace I
0 - 3 V
68%
Verona I
1 - 0 Gy
55%
Inter Milan H
1 - 1 D
78%
Raków I
2 - 1 Gy
68%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.3 vs 65.9), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Fiorentina tartja a támadó előnyt 0.8 góllal meccsenként Rukh Vynnyky 0.3-jával szemben.

Védekezésben Fiorentina messze felülmúlja, meccsenként csak 1.1 gólt kapva 4 kapott gól nélküli meccsel, míg Rukh Vynnyky 2.0-t kap meccsenként.

Rukh Vynnyky küzdött az elit ellenfelek ellen, 8 meccsből csak 0-t nyerve.

Fiorentina küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.1 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

Fiorentina emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (50.1 vs 27.3) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Fiorentina

Fiorentina

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet