Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Rukh Vynnyky vs Nantes

Rukh Vynnyky vs Nantes Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Rukh Vynnyky vs Nantes — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Hazai Csapat
Nantes Nantes Vendég Csapat
Rukh Vynnyky
27.3
D V V V D V V V V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Nantes
38.1
V Gy V V D D D V V V

Nyert Kategóriák

2

Rukh Vynnyky

5

Döntetlen

8

Nantes

Teljesítményradar

Rukh Vynnyky
Nantes

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
0%

0Gy, 2D, 8V

10%

1Gy, 3D, 6V

Gól / Mérkőzés
0.3

3 / 10 mérkőzés

0.7

7 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.0

20 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-17

-17

-5

-5

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Igor Neves (2 gól)
M. Abline (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 1
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 4
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 6 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
65.3

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 74.5

57.4

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 65.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 8 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.46

Valós: 0.3 | Kül: -0.16

0.95

Valós: 0.7 | Kül: -0.25

Korrigált Erő
27.3

Támadás: 11.5, Védekezés: 38.4, Forma: 0.0

38.1

Támadás: 25.1, Védekezés: 64.4, Forma: 10.7

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

2
1

16-30'

31-45'

1
1

46-60'

4

61-75'

1

76-90+'

Rukh Vynnyky
Nantes
Rukh Vynnyky

Erő Részletezés

27.3

Összesített

Támadás 11.5
Védekezés 38.4
Forma 0.0
Állandóság 95.2
Nantes

Erő Részletezés

38.1

Összesített

Támadás 25.1
Védekezés 64.4
Forma 10.7
Állandóság 74.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

98.0 vs 86.0

Ellenfél Minősége

74.5 vs 65.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
D
Veres Rivne (62%)
V
Zorya (75%)
V
Karpaty Lviv (81%)
V
Kryvbas KR (76%)
D
Kolos (78%)
V
Shakhtar D (83%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
V
Epitsentr (79%)
Nantes logo Nantes
V
Lens (76%)
Gy
Marseille (61%)
V
Rennes (80%)
V
Paris SG (84%)
D
Brest (56%)
D
Auxerre (71%)
D
Metz (48%)
V
Strasbourg (55%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Veres Rivne H
0 - 0 D
62%
Zorya H
1 - 2 V
75%
Karpaty Lviv H
0 - 3 V
81%
Kryvbas KR I
0 - 3 V
76%
Kolos H
1 - 1 D
78%
Shakhtar D I
0 - 3 V
83%
LNZ Cherkasy H
1 - 2 V
74%
Epitsentr I
0 - 2 V
79%
Metalist 1925 H
0 - 3 V
74%
Obolon I
0 - 1 V
63%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Lens I
0 - 1 V
76%
Marseille H
3 - 0 Gy
61%
Rennes I
1 - 2 V
80%
Paris SG I
0 - 3 V
84%
Brest H
1 - 1 D
56%
Auxerre I
0 - 0 D
71%
Metz I
0 - 0 D
48%
Strasbourg H
2 - 3 V
55%
Angers H
0 - 1 V
47%
Lille I
0 - 1 V
78%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.3 vs 57.4), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Nantes tartja a támadó előnyt 0.7 góllal meccsenként Rukh Vynnyky 0.3-jával szemben.

Védekezésben Nantes messze felülmúlja, meccsenként csak 1.2 gólt kapva 3 kapott gól nélküli meccsel, míg Rukh Vynnyky 2.0-t kap meccsenként.

Rukh Vynnyky küzdött az elit ellenfelek ellen, 8 meccsből csak 0-t nyerve.

Nantes küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.1 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

Nantes-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 10.8 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Nantes

Nantes

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet