Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Rukh Vynnyky vs Tondela

Rukh Vynnyky vs Tondela Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Rukh Vynnyky vs Tondela — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Hazai Csapat
Tondela Tondela Vendég Csapat
Rukh Vynnyky
27.3
D V V V D V V V V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Tondela
37.0
Gy Gy D V V D V D V D

Nyert Kategóriák

2

Rukh Vynnyky

4

Döntetlen

9

Tondela

Teljesítményradar

Rukh Vynnyky
Tondela

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
0%

0Gy, 2D, 8V

20%

2Gy, 4D, 4V

Gól / Mérkőzés
0.3

3 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.0

20 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-17

-17

-7

-7

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Igor Neves (2 gól)
Rony Lopes (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 1
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 6 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 4 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
65.3

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 74.5

52.7

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 60.4

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 8 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.46

Valós: 0.3 | Kül: -0.16

0.92

Valós: 0.9 | Kül: -0.02

Korrigált Erő
27.3

Támadás: 11.5, Védekezés: 38.4, Forma: 0.0

37.0

Támadás: 30.8, Védekezés: 47.9, Forma: 20.5

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

2
1

16-30'

1

31-45'

1

46-60'

2

61-75'

1
1

76-90+'

3
Rukh Vynnyky
Tondela
Rukh Vynnyky

Erő Részletezés

27.3

Összesített

Támadás 11.5
Védekezés 38.4
Forma 0.0
Állandóság 95.2
Tondela

Erő Részletezés

37.0

Összesített

Támadás 30.8
Védekezés 47.9
Forma 20.5
Állandóság 64.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

98.0 vs 79.0

Ellenfél Minősége

74.5 vs 60.4

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
D
Veres Rivne (62%)
V
Zorya (75%)
V
Karpaty Lviv (81%)
V
Kryvbas KR (76%)
D
Kolos (78%)
V
Shakhtar D (83%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
V
Epitsentr (79%)
Tondela logo Tondela
Gy
Moreirense (50%)
Gy
Casa Pia (53%)
D
Sporting (75%)
V
Nacional (52%)
V
Porto (74%)
D
Gil Vicente (55%)
V
Vitória SC (59%)
D
AVS (59%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Veres Rivne H
0 - 0 D
62%
Zorya H
1 - 2 V
75%
Karpaty Lviv H
0 - 3 V
81%
Kryvbas KR I
0 - 3 V
76%
Kolos H
1 - 1 D
78%
Shakhtar D I
0 - 3 V
83%
LNZ Cherkasy H
1 - 2 V
74%
Epitsentr I
0 - 2 V
79%
Metalist 1925 H
0 - 3 V
74%
Obolon I
0 - 1 V
63%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Moreirense H
2 - 0 Gy
50%
Casa Pia I
1 - 0 Gy
53%
Sporting I
2 - 2 D
75%
Nacional H
0 - 2 V
52%
Porto I
0 - 2 V
74%
Gil Vicente H
2 - 2 D
55%
Vitória SC I
0 - 5 V
59%
AVS H
0 - 0 D
59%
Rio Ave H
0 - 1 V
61%
Santa Clara H
2 - 2 D
66%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Rukh Vynnyky jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.3) összehasonlítva Tondela-val (SoS: 52.7). Ez azt jelenti, hogy Rukh Vynnyky statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Tondela tartja a támadó előnyt 0.9 góllal meccsenként Rukh Vynnyky 0.3-jával szemben.

Tondela védekezési előnyben van, 1.6-t kapva meccsenként Rukh Vynnyky 2.0-jával szemben.

Rukh Vynnyky küzdött az elit ellenfelek ellen, 8 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.4 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

Tondela-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 9.7 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Tondela

Tondela

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet