Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Sassuolo vs Benfica

Sassuolo vs Benfica Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Sassuolo vs Benfica — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Sassuolo Sassuolo Hazai Csapat
Benfica Benfica Vendég Csapat
Sassuolo
52.4
V Gy D Gy V Gy D V V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Benfica
75.2
D D Gy Gy Gy D Gy Gy D Gy

Nyert Kategóriák

1

Sassuolo

3

Döntetlen

11

Benfica

Teljesítményradar

Sassuolo
Benfica

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 2D, 4V

60%

6Gy, 4D, 0V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

2.2

22 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+1

+1

+11

+11

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
K. Thorstvedt (2 gól)
A. Schjelderup (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 13
Hazai Győzelem
80%

4Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
64.8

Liga Nehézsége: 90.0, Ellenfél Minősége: 67.9

65.6

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 61.3

Topcsapatok Ellen
20%

1Gy / 5 mérkőzés

50%

1Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.58

Valós: 1.2 | Kül: -0.38

2.52

Valós: 2.2 | Kül: -0.32

Korrigált Erő
52.4

Támadás: 45.9, Védekezés: 72.7, Forma: 45.9

75.2

Támadás: 84.8, Védekezés: 73.2, Forma: 69.4

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

5
1

16-30'

3
3

31-45'

1
5

46-60'

3
1

61-75'

4
1

76-90+'

6
Sassuolo
Benfica
Sassuolo

Erő Részletezés

52.4

Összesített

Támadás 45.9
Védekezés 72.7
Forma 45.9
Állandóság 44.8
Benfica

Erő Részletezés

75.2

Összesített

Támadás 84.8
Védekezés 73.2
Forma 69.4
Állandóság 71.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

90.0 vs 79.0

Ellenfél Minősége

67.9 vs 61.3

Topcsapatok Ellen

20% vs 50%
Sassuolo logo Sassuolo
V
Torino (74%)
Gy
AC Milan (60%)
D
Fiorentina (71%)
Gy
Como (71%)
V
Genoa (67%)
Gy
Cagliari (53%)
D
Juventus (85%)
V
Bologna (58%)
Benfica logo Benfica
D
Braga (64%)
D
Famalicão (74%)
Gy
Moreirense (50%)
Gy
Sporting (75%)
Gy
Nacional (52%)
D
Casa Pia (53%)
Gy
Vitória SC (54%)
Gy
Arouca (62%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Torino I
1 - 2 V
74%
AC Milan H
2 - 0 Gy
60%
Fiorentina I
0 - 0 D
71%
Como H
2 - 1 Gy
71%
Genoa I
1 - 2 V
67%
Cagliari H
2 - 1 Gy
53%
Juventus I
1 - 1 D
85%
Bologna H
0 - 1 V
58%
Lazio I
1 - 2 V
76%
Atalanta H
2 - 1 Gy
64%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Braga H
2 - 2 D
64%
Famalicão I
2 - 2 D
74%
Moreirense H
4 - 1 Gy
50%
Sporting I
2 - 1 Gy
75%
Nacional H
2 - 0 Gy
52%
Casa Pia I
1 - 1 D
53%
Vitória SC H
3 - 0 Gy
54%
Arouca I
2 - 1 Gy
62%
Porto H
2 - 2 D
69%
Gil Vicente I
2 - 1 Gy
60%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 64.8 vs 65.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Benfica támadása más szinten van, átlagosan 2.2 gólt szerezve meccsenként, A. Schjelderup vezeti 5 góllal. Sassuolo csak 1.2-t ér el meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Sassuolo 1.1-t és Benfica 1.1-t kapva meccsenként.

Sassuolo küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 1-t nyerve.

A hazai pálya előnye Sassuolo-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

Benfica erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Benfica emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (75.2 vs 52.4) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Sassuolo

Sassuolo

VS
Benfica

Benfica

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet