Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Sassuolo vs Copenhagen

Sassuolo vs Copenhagen Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Sassuolo vs Copenhagen — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Sassuolo Sassuolo Hazai Csapat
Copenhagen Copenhagen Vendég Csapat
Sassuolo
52.4
V Gy D Gy V Gy D V V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Copenhagen
68.2
Gy D Gy Gy Gy Gy Gy V V V

Nyert Kategóriák

4

Sassuolo

2

Döntetlen

9

Copenhagen

Teljesítményradar

Sassuolo
Copenhagen

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 2D, 4V

60%

6Gy, 1D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

2.8

28 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+1

+1

+16

+16

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

100%

10 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
K. Thorstvedt (2 gól)
Y. Moukoko (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 14 / 2. Félidő: 14
Hazai Győzelem
80%

4Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
64.8

Liga Nehézsége: 90.0, Ellenfél Minősége: 67.9

51.2

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 48.6

Topcsapatok Ellen
20%

1Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.58

Valós: 1.2 | Kül: -0.38

2.87

Valós: 2.8 | Kül: -0.07

Korrigált Erő
52.4

Támadás: 45.9, Védekezés: 72.7, Forma: 45.9

68.2

Támadás: 94.5, Védekezés: 60.7, Forma: 60.7

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

5
1

16-30'

5
3

31-45'

4
5

46-60'

1
1

61-75'

2
1

76-90+'

11
Sassuolo
Copenhagen
Sassuolo

Erő Részletezés

52.4

Összesített

Támadás 45.9
Védekezés 72.7
Forma 45.9
Állandóság 44.8
Copenhagen

Erő Részletezés

68.2

Összesített

Támadás 94.5
Védekezés 60.7
Forma 60.7
Állandóság 43.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

90.0 vs 55.0

Ellenfél Minősége

67.9 vs 48.6

Topcsapatok Ellen

20% vs 0%
Sassuolo logo Sassuolo
V
Torino (74%)
Gy
AC Milan (60%)
D
Fiorentina (71%)
Gy
Como (71%)
V
Genoa (67%)
Gy
Cagliari (53%)
D
Juventus (85%)
V
Bologna (58%)
Copenhagen logo Copenhagen
Gy
Silkeborg (57%)
D
Fredericia (48%)
Gy
Vejle (39%)
Gy
OB (50%)
Gy
Vejle (44%)
Gy
Randers (52%)
Gy
Silkeborg (52%)
V
Fredericia (43%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Torino I
1 - 2 V
74%
AC Milan H
2 - 0 Gy
60%
Fiorentina I
0 - 0 D
71%
Como H
2 - 1 Gy
71%
Genoa I
1 - 2 V
67%
Cagliari H
2 - 1 Gy
53%
Juventus I
1 - 1 D
85%
Bologna H
0 - 1 V
58%
Lazio I
1 - 2 V
76%
Atalanta H
2 - 1 Gy
64%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Silkeborg I
4 - 0 Gy
57%
Fredericia I
3 - 3 D
48%
Vejle H
3 - 0 Gy
39%
OB H
2 - 1 Gy
50%
Vejle I
4 - 1 Gy
44%
Randers I
2 - 1 Gy
52%
Silkeborg H
7 - 0 Gy
52%
Fredericia H
1 - 2 V
43%
OB I
1 - 2 V
55%
Randers H
1 - 2 V
46%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Sassuolo jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 64.8) összehasonlítva Copenhagen-val (SoS: 51.2). Ez azt jelenti, hogy Sassuolo statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Copenhagen támadása más szinten van, átlagosan 2.8 gólt szerezve meccsenként, Y. Moukoko vezeti 5 góllal. Sassuolo csak 1.2-t ér el meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Sassuolo 1.1-t és Copenhagen 1.2-t kapva meccsenként.

Sassuolo küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 1-t nyerve.

Copenhagen nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A hazai pálya előnye Sassuolo-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

Copenhagen erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.1 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Copenhagen emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (68.2 vs 52.4) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Sassuolo

Sassuolo

VS
Copenhagen

Copenhagen

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet