Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Sevilla vs Gaziantep

Sevilla vs Gaziantep Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Sevilla vs Gaziantep — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Sevilla Sevilla Hazai Csapat
Gaziantep Gaziantep Vendég Csapat
Sevilla
41.7
Gy Gy V V Gy V V V D D

Utolsó 10 Mérkőzés

Gaziantep
38.7
V V V Gy V D V Gy D D

Nyert Kategóriák

5

Sevilla

3

Döntetlen

7

Gaziantep

Teljesítményradar

Sevilla
Gaziantep

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 2D, 5V

20%

2Gy, 3D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-6

-6

-4

-4

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Adams (3 gól)
M. Bayo (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
61.1

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 68.2

49.4

Liga Nehézsége: 72.0, Ellenfél Minősége: 58.9

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.39

Valós: 1.1 | Kül: -0.29

1.09

Valós: 1.2 | Kül: +0.11

Korrigált Erő
41.7

Támadás: 40.7, Védekezés: 48.1, Forma: 33.3

38.7

Támadás: 39.8, Védekezés: 46.4, Forma: 19.9

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

16-30'

2

31-45'

3

46-60'

5
2

61-75'

2
4

76-90+'

3
Sevilla
Gaziantep
Sevilla

Erő Részletezés

41.7

Összesített

Támadás 40.7
Védekezés 48.1
Forma 33.3
Állandóság 49.3
Gaziantep

Erő Részletezés

38.7

Összesített

Támadás 39.8
Védekezés 46.4
Forma 19.9
Állandóság 61.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

93.0 vs 72.0

Ellenfél Minősége

68.2 vs 58.9

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Sevilla logo Sevilla
Gy
Espanyol (50%)
Gy
Real Sociedad (61%)
V
Osasuna (63%)
V
Levante (76%)
Gy
Atlético (61%)
V
Oviedo (66%)
V
Valencia (67%)
V
Barcelona (91%)
Gaziantep logo Gaziantep
V
Göztepe (64%)
V
Beşiktaş (60%)
V
Eyüp (58%)
Gy
Kayseri (44%)
V
Rize (64%)
D
Alanyaspor (56%)
V
Fenerbahçe (73%)
Gy
Antalyaspor (48%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Espanyol H
2 - 1 Gy
50%
Real Sociedad H
1 - 0 Gy
61%
Osasuna I
1 - 2 V
63%
Levante I
0 - 2 V
76%
Atlético H
2 - 1 Gy
61%
Oviedo I
0 - 1 V
66%
Valencia H
0 - 2 V
67%
Barcelona I
2 - 5 V
91%
Rayo H
1 - 1 D
74%
Betis I
2 - 2 D
73%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Göztepe I
1 - 2 V
64%
Beşiktaş H
0 - 2 V
60%
Eyüp I
0 - 3 V
58%
Kayseri H
3 - 0 Gy
44%
Rize I
1 - 2 V
64%
Alanyaspor H
1 - 1 D
56%
Fenerbahçe I
1 - 4 V
73%
Antalyaspor I
4 - 1 Gy
48%
Fatih H
1 - 1 D
55%
Samsunspor I
0 - 0 D
67%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Sevilla jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 61.1) összehasonlítva Gaziantep-val (SoS: 49.4). Ez azt jelenti, hogy Sevilla statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Sevilla átlag 1.1 és Gaziantep átlag 1.2 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Sevilla 1.7-t és Gaziantep 1.6-t kapva meccsenként.

Sevilla küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Sevilla

Sevilla

VS
Gaziantep

Gaziantep

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet